06/03/2021

Transmisja: Charytatywny Halowy Turniej Piłki Nożnej Gramy Dla Natalii

Zapowiadamy transmisję sobotniego Charytatywnego Halowego Turnieju Piłki Nożnej Gramy Dla Natalii. Event odbędzie się w Nowej Rudzie. Rozegranych zostanie wiele spotkań, a wszystkie w jednym, zacnym celu.

Kilka słów o Natalii, dla której skierowana jest akcja: 

Natalia jest nauczycielem w Zespole Edukacyjnym Włodowice oraz trenerem piłki nożnej w AP Champions Nowa Ruda. Od prawie roku boryka się z kontuzją prawej nogi. Zdiagnozowano u niej wadę genetyczną kości udowych.

Mimo wielu prób leczenia farmakologicznego oraz rehabilitacji, ortopeda zdecydował o podjęciu operacji osteotomii derotacyjnej kości udowej oraz rzepki prawej nogi.

Czas oczekiwania na operację refundowaną przez NFZ to około dwóch-trzech lat. W tym czasie stan nogi może ulec pogorszeniu, co wiąże się z niezdolnością do pracy.

Koszt operacji oscyluje w granicach 15tys. złotych.

Jeżeli znajdzie się ktoś skłonny pomóc, będziemy bardzo wdzięczni. Natalia marzy tylko o tym, żeby móc wrócić szybko do zdrowia oraz do pracy z dziećmi, zarówno w szkole jak i w Akademii. Praca jest jej pasją, nie pozwólmy młodej osobie siedzieć tak długi okres czasu w domu.

https://zrzutka.pl/8pmmyc

Lista drużyn, które wezmą udział w turnieju:

  1. Trenerzy, 2. Rodzice Centrum, 3. Rodzice Słupiec, 4. Aktywna Nowa Ruda, 5. Buenos Aires, 6. Kronika Piasta Nowa Ruda, 7. Urząd Miasta Nowa Ruda/MOK, 8. Orlik Nowa Ruda, 9. Boys Nowa Ruda, 10. Old Boys Nowa Ruda, 11. Mamuśki Amatorki, 12. Słowianin Wolibórz, 13. ZPAS Group Przygórze.

Wraz z nami zapraszają organizatorzy i trener kadry kobiet Dolnego Śląska – Rafał Sarnicki.

Transmisja na naszej stronie facebook już w najbliższą sobotę (02.02.) od godziny 9:45

https://www.facebook.com/sportowywalbrzych/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.