Worek medali w MP!

w Świebodzicach odbyły się 8 Mistrzostwa Dolnego Śląska Taekwon-do zawody zaliczane do cyklu Pucharu  Polski Polskiej Federacji Taekwon-do.

Na starcie było  512 zawodniczek i zawodników z całej Polski, którzy rywalizowali aż na 12 matach. Była to największa jednodniowa impreza Taekwon-do  w historii Dolnego Ślaska, a rywalizacja dotyczyła młodzików młodszych (MM 5,6,7,lat), młodzików (M 8,9,10 lat), kadetów (K 11,12,13) juniorów młodszych (JM 14,15,16), juniorów (J 17,18,19), seniorów (S) i super seniorów (SS). W mistrzostwach wystartowali zawodnicy z całego kraju w tym między innymi z Warmi i Mazur, Opolskiego, Wielkopolskiego, Lubuskiego, Łódzkiego, Mazowieckiego oraz Śląskiego.

Doskonale spisali się uczniowie Zespołu Szkół, podopieczni trenera Jarosława Włochala III dan, na co dzień trenujący w sekcji KT Taipan w Starych Bogaczowicach zdobywając cały worek medali.  Trzeba zaznaczyć, że wynik sportowy nie jest dziełem przypadku ponieważ Klub Taekwondo Taipan obchodził w 2018 r obchody 25 -lecia istnienia klubu!!! To ogromne 25 letnie doświadczenie pracy z najmłodszymi a wyniki na tych zawodach to wspaniały  prognostyk przed Mistrzostwami Polski w Katach Wrocławskich w kwietniu.

Poniżej przedstawiamy wszystkich medalistów

Młodzik Młodszy

  1. Nataniel Olszaniecki – srebrny medal walki Bong Matsogi
  2. Krzyś Leszczyński – brązowy medal walki Bong Matsogi, srebrny techniki szybkościowe
  3. Filip Wiśniewski – brązowy medal walki Bong Matsogi
  4. Edytka Wojdała – srebrny medal walki Bong Matsogi, brązowy techniki szybkościowe
  5. Antoni Stokłosa – srebrny medal walki Bong Matsogi
  6. Jakub Bankowski – srebrny medal walki Bong Matsogi, srebrny techniki szybkościowe
  7. Nikodem Gwizdała – złoty medal walki Bong Matsogi

Młodzik

  1. Błażej Laskowski – brązowy medal walki Bong Matsogi
  2. Filip Dymecki – brązowy medal walki Bong Matsogi
  3. Oliwier Bielawski – brązowy medal walki Bong Matsogi
  4. Filip Stokłosa – brązowy medal walki Bong Matsogi
  5. Arek Łakomiak – złoty medal walki Bong Matsogi
  6. Antonia Wiącek – brązowy medal walki Bong Matsogi
  7. Krzyś Stokłosa – srebrny medal walki Bong Matsogi, srebrny techniki szybkościowe
  8. Brajan Krynda – brązowy medal walki Bong Matsogi, srebrny techniki szybkościowe
  9. Kornel Dłużniewski – złoty medal walki Bong Matsogi
  10. Bartek Dymecki – złoty medal walki Bong Matsogi

Kadet

  1. Szymon Bankowski – brązowy medal układy formalne
  2. Sebastian Szczypek – złoty układy formalne
  3. Piotr Bartkowiak – złoty medal układy formalne

źródło: UG Stare Bogaczowice

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.