26/02/2021

A klasa: Herbapol Stanowice vs Darbor Bolesławice

Przed nami kolejny przedsmak wiosennej rundy Wałbrzyskiej Serie A. Mowa oczywiście o sparingowym pojedynku Herbapolu Stanowice z Darborem Bolesławice. Czy będziemy świadkami testowania kolejnych potencjalnych, nowych twarzy naszych rozgrywek?

Pytanie tradycyjne w tym temacie, ale jedno jest pewne. Aby uzyskać odpowiedź należy pojawić się na miejscu, a my się wybieramy, a jakże! Zarejestrujemy dla Was obszerny materiał i wyemitujemy go na naszej stronie facebook.

Sam mecz może należeć do bardzo ciekawych. Darbor ostatnio remisował 3:3 z Błękitnymi Słotwina (Wojak, Jagła, zawodnik testowany – x2 Krzeczowski Ł., Łuka) oraz tym samym wynikiem z Karoliną Jaworzyną Śląską (Liga Okręgowa) (x2 zawodnik testowany, Jagła). W każdym z tych spotkań trener Marcin Miśkiewicz testował potencjalnych, nowych zawodników.

Herbapol z kolei zagrał dotychczas jeden sparing z Kuźnią Jawor (Liga Okręgowa). Drużyna grająca wówczas w jedenastkę uległa 4:9 Kuźni (Janiszewski, x3 Stolarz) Teraz zaprezentuje się większe grono podopiecznych trenera Rafała Pierkowskiego. Czy ujrzymy nowe twarze?

Express w rundzie jesiennej zajechał do Bolesławic po trzy punkty. Przypomnijmy, że wicemistrzowie rundy jesiennej pokonali Darbor w 12 kolejce 4:0 (Lesiński, Kuczma, Stolarz, Więcław K.). Kolejny przedsmak Wałbrzyskiej Serie A rozegrany zostanie na Stadionie Syberyjskim w Żarowie w najbliższą sobotę (09.02.) o godzinie 16:00.