A klasa: Herbapol Stanowice vs Darbor Bolesławice

Przed nami kolejny przedsmak wiosennej rundy Wałbrzyskiej Serie A. Mowa oczywiście o sparingowym pojedynku Herbapolu Stanowice z Darborem Bolesławice. Czy będziemy świadkami testowania kolejnych potencjalnych, nowych twarzy naszych rozgrywek?

Pytanie tradycyjne w tym temacie, ale jedno jest pewne. Aby uzyskać odpowiedź należy pojawić się na miejscu, a my się wybieramy, a jakże! Zarejestrujemy dla Was obszerny materiał i wyemitujemy go na naszej stronie facebook.

Sam mecz może należeć do bardzo ciekawych. Darbor ostatnio remisował 3:3 z Błękitnymi Słotwina (Wojak, Jagła, zawodnik testowany – x2 Krzeczowski Ł., Łuka) oraz tym samym wynikiem z Karoliną Jaworzyną Śląską (Liga Okręgowa) (x2 zawodnik testowany, Jagła). W każdym z tych spotkań trener Marcin Miśkiewicz testował potencjalnych, nowych zawodników.

Herbapol z kolei zagrał dotychczas jeden sparing z Kuźnią Jawor (Liga Okręgowa). Drużyna grająca wówczas w jedenastkę uległa 4:9 Kuźni (Janiszewski, x3 Stolarz) Teraz zaprezentuje się większe grono podopiecznych trenera Rafała Pierkowskiego. Czy ujrzymy nowe twarze?

Express w rundzie jesiennej zajechał do Bolesławic po trzy punkty. Przypomnijmy, że wicemistrzowie rundy jesiennej pokonali Darbor w 12 kolejce 4:0 (Lesiński, Kuczma, Stolarz, Więcław K.). Kolejny przedsmak Wałbrzyskiej Serie A rozegrany zostanie na Stadionie Syberyjskim w Żarowie w najbliższą sobotę (09.02.) o godzinie 16:00.

Next Post

A klasa: Iskra Witków w drodze do wiosny

Drużyna grającego trenera Bartka Ogrodnika, czyli Iskra Witków również szykuje się do inauguracji rundy wiosennej Wałbrzyskiej Serie A. Celem zespołu będzie przede wszystkim utrzymanie, ale może uda się też awansować kilka pozycji w klasyfikacji generalnej rozgrywek. Zawodnicy Iskry trenują na hali w Czarnym Borze w każdy piątek. Dodatkowo indywidualnie wykonują […]