A klasa: Iskra Witków w drodze do wiosny

Drużyna grającego trenera Bartka Ogrodnika, czyli Iskra Witków również szykuje się do inauguracji rundy wiosennej Wałbrzyskiej Serie A. Celem zespołu będzie przede wszystkim utrzymanie, ale może uda się też awansować kilka pozycji w klasyfikacji generalnej rozgrywek.

Zawodnicy Iskry trenują na hali w Czarnym Borze w każdy piątek. Dodatkowo indywidualnie wykonują treningi na świeżym powietrzu przy udziale malowniczej, turystycznej okolicy Witkowa.

Bliżej startu wpomnianej rundy wiosennej drużyna ma w planach rozegrać sparing. W pierwszym meczu ligowym Iskra zawalczy u siebie z Unią Jaroszów. To będzie niezwykle ważny pojedynek dla jednych i drugich. Przypomnijmy, że zespoły mają po tyle samo punktów (10) oraz zajmują dwie ostatnie pozycje w tabeli.

Next Post

Rusza 14. edycja kampanii społecznej i konkursu „TOYOTA Bezpieczny Kierowca”

W śnieżnej aurze rusza 14. edycja kampanii społecznej i konkursu „TOYOTA Bezpieczny Kierowca”. W tym roku bezpłatne szkolenia z doskonalenia jazdy realizowane będą nie tylko w Wałbrzychu, ale również w Jelczu-Laskowicach. – Pod hasłem „ WYPADEK TO NIE PRZYPADEK” zamierzamy uświadomić kierowców o ich odpowiedzialności i konsekwencjach udziału w ruchu […]