A klasa: Remis na lini Głuszyca – Boguszów Gorce

Gladiatorzy z Głuszycy, czyli drużyna Włókniarza postanowiła dostarczyć nam emocji w sobotni wieczór szykując sparing z Górnikiem Boguszów Gorce, który na co dzień gra w Lidze Okręgowej. Mecz rozegrany został w Świebodzicach, a bramkę wyrównującą strzelił kapitan Bartosz Iwanidis.

Śmiało można rzec, że mecz okazał się wyrównanym pojedynkiem. Zawodnicy trenera Grzegorza Bachmatiuka mieli – podobnie jak w starciu z Bystrzycą Górną – swoje sytuacje, które starali się wykorzystywać. Sebastian Kosior, Filip Kameczura, podłączający się Grzegorz Pietras czy Dominik Kaźmierczak oddawali strzały, ale to Ryszard Bejnarowicz z Górnika otworzył wynik spotkania.

W drugiej odsłonie emocji również nie brakowało. Swoją sytuację wykorzystał, a zarazem wykończył kapitan Gladiatorów, czyli Bartosz Iwanidis. Wynik 1:1, przećwiczone kolejne schematy gry, dobre tempo – ciekawy sparing.

Włókniarz Głuszyca 1:1 Górnik Boguszów Gorce

Iwanidis – Bejnarowicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Ekstraliga: AZS PWSZ Wałbrzych wygrywa ze Slovanem Bratislava

Mistrz Słowacji, uczestnik Ligi Mistrzyć, czyli Slovan Bratislava musiał uznać wyższość podopiecznych trenera Kamila Jasińskiego. Zwycięstwo 2:0 AZS PWSZ Wałbrzych cieszy i napawa coraz większym optymizmem przed zbliżającymi się ligowymi spotkaniami. Co ciekawe bramki padły po rzutach rożnych, które precyzyjnie wykończyły defensorki, czyli Karolina Ostrowska i Monika Kędzierska(po lewej na […]