Ekstraliga: AZS PWSZ Wałbrzych wygrywa ze Slovanem Bratislava

Mistrz Słowacji, uczestnik Ligi Mistrzyć, czyli Slovan Bratislava musiał uznać wyższość podopiecznych trenera Kamila Jasińskiego. Zwycięstwo 2:0 AZS PWSZ Wałbrzych cieszy i napawa coraz większym optymizmem przed zbliżającymi się ligowymi spotkaniami.

Co ciekawe bramki padły po rzutach rożnych, które precyzyjnie wykończyły defensorki, czyli Karolina Ostrowska i Monika Kędzierska(po lewej na zdjęciu). Pierwsza połowa w sumie należała pod dyktando piłkarek z Wałbrzycha, w której pierwszą bramkę zanotowała wspomniana Ostrowska.

Z kolei na początku drugiej części rywalki próbowały wypracować skuteczny atak na połowie PWSZ. W pewnym momencie Dominika Dereń uspokoiła środek pola, a co za tym idzie doszło do wymiany kontr. Autorką bramki na 2:0 okazała się również wspomniana Kędzierska.

AZS PWSZ Wałbrzych 2:0 Slovan Bratislava

Ostrowska, Kędzierska

PWSZ: Sapor – Szewczuk, Mesjasz, Ostrowska, Kędzierska, Rozmus, Kuciewicz, Głąb, Rędzia, Pluta, Fabova