A klasa: Czarni Wałbrzych przegrali ze Szczawnem

Czarni Wałbrzych po przegranej z Górnikiem Nowe Miasto ponownie zjawili się na stadionie w Świebodzicach gdzie rozegrali sparing z drugim zespołem MKS Szczawno Zdrój. Ciekawy rywal, który jednak w tym przypadku dopiął swego.

Rozegrane zostały dwie 45 minutowe połowy, a na koniec pierwszej wynik brzmiał 2:1 na korzyść MKS’u. Dla Czarnych reprezentujących Wałbrzyską Serię A bramkę strzelił Mateusz Kasprzyk. W drugiej odsłonie rywale ze Szczawna podwyższyli wynik na 4:1, który okazał się ostatecznym rezultatem.

W meczu Czarni testowali jednego – być może – potencjalnego nowego członka zespołu. Również zaprezentował się wracający do drużyny Szymon Beszterecha.

Drugi zespół MKS Szczawno Zdrój gra na co dzień w B klasie, grupa Wałbrzych I i zajmuje aktualnie 4 miejsce w tabeli z dorobkiem 25 punktów.

Czarni Wałbrzych 1:4 MKS Szczawno Zdrój