A klasa: Zagłębie uległo Bobrowi Marciszów

Po przegranym meczu z Polonią Stal Świdnica nadszedł czas na kolejny test sparingowy dla ekipy trenera Łukasza Wojciechowskiego. Mecz z Bobrem Marciszów jednak nie układał się po myśli Thorez’u, a co za tym idzie to reprezentanci z okręgu jeleniogórskiego zwyciężyli.

Z pewnością zaskoczył fakt, że Bóbr Marciszów (A klasa, Jelenia Góra, grupa I) w drugiej 30 minutowej tercji prowadził 2:0 na Ratuszowej mimo, że to drużyna Wałbrzyskiej Serie A miała więcej komfortowych sytuacji do wykorzystania.

W trzeciej tercji rywale dołożyli jeszcze jedną bramkę. Po zmianie kilku założeń, drużyna Wojciechowskiego zaczęła obrabiać straty. Defensor Piotr Rałek wykorzystał sytuację, a zarazem wyjście bramkarza Bobrów i bez problemu po przejęciu piłki strzelił do siatki rywali. Następnie ofensywny Jakub Fijałkowski trafił głową na 2:3 przy asyście Krzystofa Ślisza.

Przypomnijmy, że Bóbr Marciszów zajmuje aktualnie 13 miejsce w swoich rozgrywkach z dorobkiem 8 punktów.

Zagłębie Wałbrzych 2:3 Bóbr Marciszów