26/02/2021

Milowy krok, czyli nawiązanie współpracy z F.O.C. HOLDING Dobrosław Kowalski

Miło nam poinformować, że nawiązaliśmy silną współpracę z firmą F.O.C. HOLDING Dobrosław Kowalski z Jedliny Zdroju. Jest to przedsiębiorstwo prowadzące szeroką działalność między innymi w branżach consultingu prawno-finansowego, marketingu i PR.

Dodatkowo firma zajmuje się organizacją i przeprowadzaniem konferencji, szkoleń oraz usług dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Marka KP&M Kancelaria Doradców Prawnych, będąca własnością naszego nowego partnera zapewnia nam obsługę prawną.

Istotną częścią działalności F.O.C. HOLDING Dobrosław Kowalski jest także sport, dlatego planujemy wiele wspólnych projektów w tym zakresie. Właściciel firmy Dobrosław Kowalski to wielki pasjonat sportu, który między innymi ustanowił kilka rekordów w żonglerce różnymi piłkami (piłką nożną, piłką do rugby, piłką tenisową). Jego kolejne osiągnięcia (materiały video oraz tekstowe) będziemy pokazywać na naszym portalu oraz stronie facebook.

Zapraszamy do odwiedzania działalności naszego partnera: xamax.pl http://kpm-kancelaria.pl/ i do bloga thetheatreofdreams.pl autorstwa właśnie Dobrosława Kowalskiego.

Dodajmy, że razem przyczynimy się do jeszcze lepszego przekazu transmitowanych dla Was wydarzeń sportowych z dużym naciskiem na mecze piłkarek AZS PWSZ Wałbrzych, Wałbrzyskiej Serie A oraz siatkarek MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych.

O wszystkich nowościach związanych z naszą współpracą będziemy Was na bieżąco informować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.