05/03/2021

A klasa: Ostry, zwycięski sparing Victori Świebodzice

To była ostra jazda bez trzymanki! Ofensywne akcje Dawida Krzyżanowskiego, rajdy wracającego Marcina Traczykowskiego czy wybroniony przez Damiana Michno rzut karny to tylko kilka momentów z wygranego sparingu Victori z Płomieniem Makowice.

Na wstępie zaznaczmy, że mamy dla Was obszerny skrót z tego widowiska, który wyemitujemy na naszej stronie facebook. Zgranie ekipy grającego trenera Daniela Gandery stale rośnie w siłę. Victoria narzuciła swój styl gry, na który jednak ciężko było sprostać zawodnikom Płomienia. Dwie bramki wspomnianego Krzyżanowskiego (pierwsza bezpośrednio z rzutu wolnego) i Traczykowskiego, a do tego sporo stałych fragmentów gry czy interwencje Michno w polu bramkarskim oznaczają kolejną, mocną zapowiedź startu wiosennej rundy Wałbrzyskiej Serie A.

Przypomnijmy, że zespół z Makowic zajmuej 1 miejsce w tabeli A klasy, grupa Wałbrzych II z dorobkiem 40 punktów.

Victoria Świebodzice 4:0 Płomień Makowice

x2 Krzyżanowski, x2 Traczykowski

1 thought on “A klasa: Ostry, zwycięski sparing Victori Świebodzice

  1. Jestem bardziej niż zadowolony że trafiłem na tę stronę w sieci. Wielu autorom wydaje się, że mają odpowiednią wiedzę na ten temat, ale z przykrością stwierdzam, że tak nie jest. Stąd też moje ogromne zaskoczenie. Po prostu super. Zdecydowanie będę polecał to miejsce i częściej odwiedzał aby przejrzeć nowe rzeczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.