Siatkówka Kobiet: Wyprawa po trzy punkty

Ponownie do gry wracają siatkarki Sensei’a Marka Olczyka. Mowa oczywiście o zespole MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych, który po przerwie wyrusza na mecz z KKS Ren But Złotoryja. Czy zawodniczki z Wałbrzycha umocnią się na prowadzeniu w tabeli?

Wiele na to wskazuje. Biorąc pod uwagę fakt bardzo dobrej dyspozycji i nietuzinkowej kontroli jakości trzy punkty mogą powędrować do naszego miasta. Przypomnijmy, że z ekipą Złotoryji siatkarki Chełmca mierzyły się w 6 kolejce na własnej hali wygrywając spokojnie 3:0 (25:17, 25:12, 25:12).

W klasyfikacji generalnej rozgrywek III ligi Dolnośląsko-Lubuskiej Ren But zajmuje ostatnie, 7 miejsce z zaledwie 3 punktami. Z kolei Chełmiec lideruje z kompletem zwycięstw i 29 oczkami na swoim koncie.

Konsekwentna gra, dobre przyjęcia zagrywki przez Ewelinę Pawelską, kończenie mocnych akcji Natalii Gezelii, Aleksandry Małodobrej, Aleksandry Druciak, czy Pauliny Sobolewskiej, dobra gra blokiem sióstr Julii i Judyty Rzeczyckiej oraz pewne zmiany sióstr Izabeli i Pauliny Groń, Karoliny Nowak, a także Pauliny Pawelskiej ponownie mogą zaowocować triumfem. Na to liczymy.

Początek meczu jutro (02.03.) w Złotoryji o godzinie 13:00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Reprezentacja: Klaudia Fabova w turnieju Cyprus Cup

Reprezentacja Słowacji również odbywa swoje zgrupowanie połączone z występami na doskonale znanym Cyprus Cup. Jak mowa o naszych południowych sąsiadach, to mowa oczywiście o piłkarce AZS PWSZ Wałbrzych – Klaudii Fabovej. Wesoła Słowaczka, która w tym sezonie debiutuje z pozytywnym skutkiem w barwach PWSZ jest etatową reprezentantką swojego kraju w […]