Reprezentacja: Małgorzata Mesjasz w zwycięskim meczu z Hiszpanią

Lagos w Portugalii ugościło pierwszy mecz turnieju Algarve Cup, w którym reprezentacja Polski trenera Miłosza Stępińskiego pokonała 3:0 Hiszpanię. To prawdziwy sukces polskich piłkarek na tle międzynarodowym. Cieszy fakt, że w meczu z bardzo dobrej strony zaprezentowała się Małgorzata Mesjasz.

Kapitanka AZS PWSZ Wałbrzych praktycznie staje się etatową reprezentantką naszego kraju. Nic w tym dziwnego. W końcu w Ekstralidze gra jedne z pierwszych skrzypiec, a w biało-czerwonych barwach wykorzystuje na boiskach cenny czas dany od wspomnianego selekcjonera Stępińskiego. Tak było na poprzednich zgrupowaniach, meczach, tak stało się i tym razem podczas prestiżowego spotkania z Hiszpanią.

Polki zwyciężyły 3:0, a Mesjasz efektywnie zagrała na placu gry pełne 90 minut spotkania. Bramki zdobyły Paulina Dudek (PSG), Patrycja Balcerzak (Górnik Łęczna) oraz Ewa Pajor (Wolfsburg)

W poniedziałek reprezentacja Polski zawalczy z Holandią. Trzymamy mocno kciuki za Gosię i całą ekipę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Siatkówka Kobiet: Wygrana w Złotoryi

W rozegranym wyjazdowym meczu z KKS Ren But Złotoryja siatkarki MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych zwyciężyły 3:1. Podopieczne Sensei’a Marka Olczyka w niezłym tempie pokonały rywalki. MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych – KKS Ren But Złotoryja 3:1 Chełmiec: Groń Izabela, Groń Paulina, Pawelska Paulina, Pawelska Ewelina (libero), Nowak, Sobolewska, Rzeczycka Julia oraz […]