A klasa: Victoria Świebodzice zagra z Nysą Kłaczyna

Podopieczni grającego trenera Daniela Gandery nie zwalniają tempa. Piłkarze Victori Świebodzice idą jak burza w kierunku inauguracji wiosennej rundy Wałbrzyskiej Serie A. Nadchodzi czas na kolejny mecz sparingowy. Tym razem zagrają z Nysą Kłaczyna.

Nysa Kłaczyna na co dzień rywalizuje w B klasie, grupa Wałbrzych I zajmując aktualnie 3 miejsce w tabeli z dorobkiem 26 punktów. Strata do LKS Marcinowice wynosi zaledwie 3 oczka, ale do liderów Zieloni Mrowiny aż 11.

Victoria w ostatnich tygodniach wysoko zwycięża w poszczególnych sparingowych odsłonach. Drużyna krystalizuje swoje oblicze na rundę wiosenną Wałbrzyskiej Serie A. Jak tym razem zaprezentuje się team Daniela Gandery?

Przekonamy się już w najbliższą sobotę (09.03.) o godzinie 16:00 w Świebodzicach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Reprezentacja: Klaudia Fabova walczyła z Austrią

Reprezentacja Słowacji bierze udział w turnieju Cyprus Cup. Ostatnio informowaliśmy o występach piłkarki AZS PWSZ Wałbrzych – Klaudii Fabovej w barwach swojego kraju. Dziś zawodniczka walczyła z drużyną Austrii. Słowaczki ostatecznie przegrały spotkanie 1:0. Wynik ustanowiła w 46 minucie Nicole Billa. Podopieczna trenera Kamila Jasińskiego, czyli Fabova na boisku zameldowała […]