02/03/2021

Liga Okręgowa: Zdrój wygrywa w czwartym sparingu

W kolejnej, czwartej już i dość niespodziewanej grze kontrolnej podczas zimowych przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2018/2019 w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej, która odbyła się w poniedziałek, 4 marca 2019 roku Zdrój Jedlina-Zdrój pokonał w Wałbrzychu przebywającą tam na zgrupowaniu występującą w Centralnej Lidze Juniorów Młodszych zespół Stadionu Śląskiego Chorzów 4:2 (3:0).

Klasycznym hat trick’iem popisał się w pierwszej połowie spotkania Rafał Lipiński, a czwartego gola dołożył w drugiej części gry Zawodnik Testowany. Kadra naszego zespołu liczyła tego dnia 15 zawodników, w tym kilku graczy testowanych.

Poniedziałkowy rywal Zdroju miał zaplanowany sparing z zupełnie innym zespołem, jednak rywale zrezygnowali z gry się i Zdrój w godzinach wczesno popołudniowych dostał informacje o możliwości rozegrania sparingu i zdołał dość szybko potwierdzić swoje uczestnictwo i rozegrać ciekawą grę kontrolną podczas tej zimy. Juniorom Młodszym Stadionu Śląskiego Chorzów dziękujemy za możliwość rywalizacji i życzymy powodzenia w rundzie wiosennej Centralnej Ligi Juniorów Młodszych.

Zdrój Jedlina Zdrój – Zespół Stadionu Śląskiego Chorzów /CLJM/ 4:2 (3:0)

źródło: Zdrój Jedlina Zdrój

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.