Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

MKS Szczawno-Zdrój przegrywa kolejne sparingi

MKS Szczawno-Zdrój przegrywa kolejne sparingi
Pierwszy zespół MKS-u musiał uznać wyższość gości z Lubawki i przegrał w meczu sparingowym z Orłem Lubawka 1:0. Pomimo dobrej gry podopieczni Piotra Borka schodzili z boiska jako pokonani.
Drugi zespół MKS-u rozegrał sparing z młodzieżą Górnika Wałbrzych, występującą na co dzień w Lidze Dolnośląskiej Juniorów. Po pierwszej połowie na tablicy wyników widniał wynik 1:1, co zapowiadało ciekawą, druga połowę. Jak się można było spodziewać, młodzież z Górnika w drugiej połowie „zabiegała” zawodników MKS-u, czego efektem były 3 kolejne bramki i zwycięstwo Górników 4:1.
MKS, musi popracować nad przygotowaniem fizycznym, aby stać się dominującą drużyną w rozgrywkach B-klasy w rundzie rewanżowej.
MKS Szczawno-Zdrój przegrywa kolejne sparingi
Pomimo porażki pierwszej i drugiej drużyny MKS-u w meczach sparingowych, jest też pozytywny aspekt w postaci zwycięstwa Old-boyów naszego klubu w II Memoriale Mariana Szei organizowanym przez klub GKS Zagłębie Wałbrzych. MKS w finale zwyciężył Górnika Wałbrzych 2:1 i to nasz klub cieszył się ze zwycięstwa.
MKS Szczawno-Zdrój przegrywa kolejne sparingi