MKS Szczawno-Zdrój przegrywa kolejne sparingi

Jakub Zima
Pierwszy zespół MKS-u musiał uznać wyższość gości z Lubawki i przegrał w meczu sparingowym z Orłem Lubawka 1:0. Pomimo dobrej gry podopieczni Piotra Borka schodzili z boiska jako pokonani.
Drugi zespół MKS-u rozegrał sparing z młodzieżą Górnika Wałbrzych, występującą na co dzień w Lidze Dolnośląskiej Juniorów. Po pierwszej połowie na tablicy wyników widniał wynik 1:1, co zapowiadało ciekawą, druga połowę. Jak się można było spodziewać, młodzież z Górnika w drugiej połowie “zabiegała” zawodników MKS-u, czego efektem były 3 kolejne bramki i zwycięstwo Górników 4:1.
MKS, musi popracować nad przygotowaniem fizycznym, aby stać się dominującą drużyną w rozgrywkach B-klasy w rundzie rewanżowej.
Pomimo porażki pierwszej i drugiej drużyny MKS-u w meczach sparingowych, jest też pozytywny aspekt w postaci zwycięstwa Old-boyów naszego klubu w II Memoriale Mariana Szei organizowanym przez klub GKS Zagłębie Wałbrzych. MKS w finale zwyciężył Górnika Wałbrzych 2:1 i to nasz klub cieszył się ze zwycięstwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Liga Okręgowa: Zdrój wygrywa w czwartym sparingu

W kolejnej, czwartej już i dość niespodziewanej grze kontrolnej podczas zimowych przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2018/2019 w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej, która odbyła się w poniedziałek, 4 marca 2019 roku Zdrój Jedlina-Zdrój pokonał w Wałbrzychu przebywającą tam na zgrupowaniu występującą w Centralnej Lidze Juniorów Młodszych zespół Stadionu Śląskiego Chorzów 4:2 […]