Biegi narciarskie: Kamila Woźniak najlepsza na Dolnym Śląsku

Jakub Zima

Kamila Woźniak wygrała Dolnośląskie Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej w narciarstwie biegowym, które rozegrano we wtorek 5 marca w Jakuszycach.

Uczennica PSP w Mieroszowie okazała się najlepsza w biegu na 1 kilometr stylem klasycznym. W tym samym biegu Iga Wardzińska (PSP w Kowalowej) była piąta, a Oliwia Zięcina (PSP Mieroszów) zajęła miejsce dwunaste. Julia Domżał i Lena Wojciechowska skończyły zawody w trzeciej dziesiątce.

W tej samej kategorii wśród chłopców Mateusz Woźniak (PSP Mieroszów) był piętnasty, a debiutujący w zawodach narciarskich Dawid Krusz (PSP w Kowalowej) zakończył rywalizację na dwudziestym siódmym miejscu..

źródło: UKS Mieroszów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

IV liga: Co czeka Górnika w meczu z Sokołem?

Już 16 marca o godzinie 15:00, piłkarze Górnika Wałbrzych wybiegną po zimowej przerwie na ligowe boisko i rozpocznie się walka o lepszą przyszłość  biało-niebieskiego świata. Poprzednią rundę podopieczni trenera Jacka Fojny zakończyli na wysokim drugim miejscu, ale niedosyt pozostał. Pomimo niesamowitej serii meczów bez porażki, Górnik zajmuje drugie miejsce. Cenna […]