A klasa: Błękitni Słotwina ponownie z nowymi twarzami

Błękitni Słotwina pozyskali kolejnych, nowych zawodników do swojej drużyny. Podopieczni trenera Tomasza Skały solidnie budują zespół na nadchodzącą wiosenną rundę Wałbrzyskiej Serie A.

Po transferze Kamila Śliwy i Mateusza Szubarta nadszedł czas na Dawida Kasprzaka, Mateusza Tokarza i Piotra Bęca.

Dawid Kasprzak (20) przez wiele sezonów reprezentował barwy PUO Wiśniowa (A klasa, grupa Wałbrzych II), a Mateusz Tokarz (17) Polonię Stal Świdnica na szczeblach młodzieżowych rozgrywek. Co ciekawe, są pomocnikami, ale dosyć uniwersalnymi. Kasprzak może zagrać również w ataku, a Tokarz w obronie.

Piotr Bęc (27) przechodzi z drużyny Grom Witków (Liga Okręgowa) – ostatnio Błękitni zwyciężyli z Gromem 5:3. Przed laty nominalny bramkarz grał we wspomnianej Poloni Stal Świdnica (III Liga/Liga Okręgowa).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Ekstraliga: Sytuacja w tabeli po 17 kolejce

Wiosenna runda Ekstraigi nabiera coraz mocniejszego tempa. Za nami 17 kolejka rozgrywek, w której AZS PWSZ Wałbrzych na wyjeździe bezbramkowo zremisował z AZS PSW Biała Podlaska. Team trenera Kamila Jasińskiego umocnił się na 4 pozycji, a strata do Czarnych Sosnowiec nie jest zbyt duża. Po ciężkim boju na krańcu Polski […]