A klasa: Błękitni Słotwina ponownie z nowymi twarzami

Piotr Walkowiak

Błękitni Słotwina pozyskali kolejnych, nowych zawodników do swojej drużyny. Podopieczni trenera Tomasza Skały solidnie budują zespół na nadchodzącą wiosenną rundę Wałbrzyskiej Serie A.

Po transferze Kamila Śliwy i Mateusza Szubarta nadszedł czas na Dawida Kasprzaka, Mateusza Tokarza i Piotra Bęca.

Dawid Kasprzak (20) przez wiele sezonów reprezentował barwy PUO Wiśniowa (A klasa, grupa Wałbrzych II), a Mateusz Tokarz (17) Polonię Stal Świdnica na szczeblach młodzieżowych rozgrywek. Co ciekawe, są pomocnikami, ale dosyć uniwersalnymi. Kasprzak może zagrać również w ataku, a Tokarz w obronie.

Piotr Bęc (27) przechodzi z drużyny Grom Witków (Liga Okręgowa) – ostatnio Błękitni zwyciężyli z Gromem 5:3. Przed laty nominalny bramkarz grał we wspomnianej Poloni Stal Świdnica (III Liga/Liga Okręgowa).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Ekstraliga: Sytuacja w tabeli po 17 kolejce

Wiosenna runda Ekstraigi nabiera coraz mocniejszego tempa. Za nami 17 kolejka rozgrywek, w której AZS PWSZ Wałbrzych na wyjeździe bezbramkowo zremisował z AZS PSW Biała Podlaska. Team trenera Kamila Jasińskiego umocnił się na 4 pozycji, a strata do Czarnych Sosnowiec nie jest zbyt duża. Po ciężkim boju na krańcu Polski […]