A klasa: Wysokie zwycięstwo Herbapolu

Herbapol Stanowice w składzie z nowymi postaciami ruszył na na Herbapol Plaza do boju z drużyną Step Tąpadła Wiry. Okazałe zwycięstwo, sporo fajnych akcji, a dodatkowo piękna pogoda towarzyszyła Expressowi na tydzień przed ich meczem z Orłem Lubawka.

Pozytywnie zaprezentowały się nowe postaci. Zabrakło w meczu jedynie Jakuba Gębali. Jednak efektywne zwycięstwo z Wirami podbudowało zespół wicemistrza rundy jesiennej Wałbrzyskiej Serie A. Bramki dla Stanowic zdobyli Marcin Stolarz (czterokrotnie), Marcin Lubczyński – nowa postać (czterokrotnie), Damian Januszek – nowa postać i Jakub Pospiszyl, który wykorzystał podyktowany rzut karny.

Herbapol Stanowice 10:2 Step Tąpadła Wiry

x4 Stolarz, x4 Lubczyńki, Januszek, Pospiszl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: Błękitni Słotwina ponownie z nowymi twarzami

Błękitni Słotwina pozyskali kolejnych, nowych zawodników do swojej drużyny. Podopieczni trenera Tomasza Skały solidnie budują zespół na nadchodzącą wiosenną rundę Wałbrzyskiej Serie A. Po transferze Kamila Śliwy i Mateusza Szubarta nadszedł czas na Dawida Kasprzaka, Mateusza Tokarza i Piotra Bęca. Dawid Kasprzak (20) przez wiele sezonów reprezentował barwy PUO Wiśniowa […]