05/03/2021

A klasa: Inauguracja rundy wiosennej – Orzeł Lubawka vs Herbapol Stanowice – Transmisja

Inauguracja wiosennej rundy Wałbrzyskiej Serie A już w ten weekend! Wielkie emocje i mecz na szczycie. Pojedynek gigantów jesieni, czyli Orzeł Lubawka vs Herbapol Stanowice. Transmisja na naszej stronie facebook.

Nie ukrywamy, że czekaliśmy na to starcie wiele miesięcy. To może być najmocniejsze otwarcie rundy, które zapisze się w kartach historii. Ekipa Jean-Claude Van Damme’a zmierzy się na własnym stadionie z Expressem. Mistrzy vs Wicemistrz, a dodatkowo Król Strzelców Krzysztof Musiał vs drugi w klasyfikacji Marcin Stolarz.

Bez pardonu ruszą z pierwszym gwizdkiem by stoczyć wielką bitwę i stworzyć piekło na stadionie w Lubawce. Drużyny ciężko pracowały w okresie przygotowawczym tocząc wiele sparingów by w końcu stanąć twarzą w twarz niczym wspomniany Jean z Tongiem Po w Kickboxerze.

Orzeł Lubawka po rundzie jesiennej piastuje fotel lidera najbardziej emocjonujących rozgrywek w męskiej piłce nożnej z dorobkiem 40 punktów z bilansem 13 zwycięstw, 1 remisu i 1 porażki (bilans bramkowy 60:19). Herbapol Stanowice z kolei zameldował się na drugim miejscu z 37 punktami, 12 zwycięstwami, 1 remisem i 2 porażkami (50:9).

Krzysztof Musiał w klasyfikacji strzelców lideruje z 20 zdobytymi bramkami przed Marcinem Stolarzem (18). Dzieli ich spora różnica wieku, bowiem 10 lat. Jeden i drugi błyszczeli i gromili w ataku. Kiedy dojdzie do ich stykowej walki może być naprawdę piekielnie.

W bezpośrednim pojedynku w ramach opening’u sezonu w Stanowicach wygrał Herbapol 2:1 po dwóch bramkach wspomnianego Stolarza 22′,80′. Z kolei dla Lubawki bramkę zdobył Marcin Hadała 42′. W drugiej połowie Stanowice grały w 10, ponieważ czerwoną kartkę ujrzał Damian Osika 54′.

W kwestii Draftu, do zespołu Van Damme’a dołączył z Górnika Nowe Miasto Wałbrzych Grzegorz Wroczyński. Nie ulega wątpliwości, że jest to jeden z kilku najmocniejszych transferów tego okienka.

A klasa: Grzegorz Wroczyński zasila drużynę Orzeł Lubawka

 

Do zespołu Herbapolu dołączyły cztery nowe postaci. Trójka, czyli Patryk Kuczma, Kalim Lesiński i Damian Sobczak wrócili z wypożyczenia do AKS’u Strzegom. Wiktor Makowski pozostał w Stanowicach, a nowi zawodnicy to Karol Ślęczkowski, Krystian Badyna, Damian Januszek i Marcin Lubczyński. Powrócił również Jakub Gębala. Do skutku nie doszedł jednak transfer wybitnego strzelca z Sudetów Dziećmorowice, czyli Michała Wądołowskiego.

A klasa: Cztery transfery Herbapolu Stanowice

Wspominaliśmy o pojedynku Musiała ze Stolarzem, ale warto również zwrócić uwagę na inne ciekawe rywalizacje one vs one. Kacper Schabiński zmierzy się z Bartoszem Żmijewskim, a Grzegorz Wroczyński z Dawidem Białeckim. To mogą być wyśmienite walki zarówno w środku pola jak i w obronie czy również blisko ataku.

Dodatkowo pojedynek tag team’owy, czyli Prezesi Krzysztof Maszczak i Tomasz Pająk vs Prezes Wojciech Widlarz i trener Rafał Pierkowski. Jedni i drudzy będą emocjonować się meczem, a w pewnej chwili kto wie, czy nie staną ze sobą twarzą w twarz.

My oczywiście będziemy dla Was transmitować hit inauguracji wiosennej rundy Wałbrzyskiej Serie A. Specjalny start transmisji o godzinie 15:00 już w najbliższą niedzielę (24.03.) na naszej stronie facebook! Przed meczem przeprowadzimy studio z goścmi, będą wywiady i wiele, wiele emocji. Druga połowa spotkania okaże się prawdziwym WAR ZONE – STREFA WOJNY. Musicie być z nami!

Transmisję meczu Orzeł Lubawka vs Herbapol Stanowice obejrzycie dzięki naszemu partnerowi F.O.C. HOLDING Dobrosław Kowalski właściciel marki KP&M Kancelaria.

Zapraszamy do odwiedzania działalności naszego partnera: xamax.pl http://kpm-kancelaria.pl/ i do bloga thetheatreofdreams.pl autorstwa właśnie Dobrosława Kowalskiego.

Facebook: https://www.facebook.com/KPMKancelariaDoradcowPrawnych/

https://www.facebook.com/thetheatreofdreamsbykowalski/

Plakat autorstwa naszego partnera Agencja Reklamowa Brandit – https://www.brandit.com.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/agencjabrandit/

Start transmisji na naszej stronie facebook już w najbliższą niedzielę (24.03.) od godziny 15:00.

https://www.facebook.com/sportowywalbrzych/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.