02/03/2021

A klasa: Darbor pokonuje Zagłębie na Arenie Dąbrowskiego

Na Arenie Dąbrowskiego rozegrana została bitwa pomiędzy Zagłębiem Wałbrzych i Darborem Bolesławice. Mocne wejście w mecz dwóch ekip sprawiło, że emocje wielokrotnie sięgały zenitu.

Ciężar gry w obronie Zagłębia wzięli na siebie Piotr Rałek i Krzysztof Ślisz. Obrońcy wielokrotnie odpierali ataki Juniora Camacho, Mariusza Pietruszki czy Jarosława Jagły. Swoją sytuację w polu karnym wykorzystał w 13 minucie Jakub Fijałkowski dając gospodarzom prowadzenie. Na kilka minut przed zakończeniem pierwszej odsłony Dawid Wojak wykorzystał wrzutkę w pole karne, którą zamienił na bramkową zdobycz.

Po zmianie stron emocji również nie brakowało. Zawodnicy konstruowali wiele ofensywnych akcji. Co by nie mówić, remis w pewnym momencie był bardzo prawdopodobny aby stać się końcowym rezultatem. Jednak w 77 minucie popularny Kaczor znów zanotował bramkę, a niedługo potem Antonio Gomes Camacho Junior ustanowił wynik spotkania na 3:1 dla Darboru.

LIVE: ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH VS DARBOR BOLESŁAWICE – WAŁBRZYSKA SERIE A – 16 KOLEJKA

LIVE: ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH VS DARBOR BOLESŁAWICE – WAŁBRZYSKA SERIE A – 16 KOLEJKAWAR ZONE – STREFA WOJNYKOMENTUJĄ: PIOTR WALKOWIAK & ALEX GOREACICAZAPRASZAMY DO ODWIEDZANIA DZIAŁALNOŚCI NASZYCH PARTNERÓW: http://www.kpm-kancelaria.pl/https://www.brandit.com.pl/POLUBCIE NA FB: https://www.facebook.com/KPMKancelariaDoradcowPrawnych/https://www.facebook.com/agencjabrandit/UDOSTĘPNIAJCIE! POLUBCIE NASZ FAN PAGE!

Opublikowany przez Sportowy Wałbrzych TV Sobota, 23 marca 2019

Warto wspomnieć, że bramkarz Zagłębia – Daniel Gałek jest nowym kapitanem zespołu, a z drugiej strony debiutujący w Darborze – Marcin Gawryszewski.

Zagłębie Wałbrzych 1:3 (1:1) Darbor Bolesławice

Fijałkowski 13′ – x2 Wojak 40′,70′; Camacho 79

Zagłębie: Gałek – Ślisz (50′ Sabiniarz), Rałek, Śmieszek, Żygało, Szymaniak (53′ Kierski), Pawełek (46′ Dobiega), Żygało, Mlostek (70′ Sułkowski), Kostko, Maciejczyk (20′ Sobotka), Fijałkowski (80′ Lorenc)

Borczyk

Darbor: Wiśniowski – Sobel D. (80′ Sobel M.), Krawczyk, Gawryszewski, Misiurka (83′ Kujawa), Czabanowski (85′ Okarma), Wojak (88′ Smaruj), Kuska, Jagła (46′ Kurzeja), Camacho, Pietruszka