A klasa: Iskra triumfuje na El Stadio Del Witków

Błyskawicznie gospodarze otworzyli wynik spotkania w pojedynku outsider’ów rundy jesiennej. Team grającego trenera Bartka Ogrodnika postawił solidne warunki oponentom z Uni Jaroszów.

Wspomniany Bartek już w 5 minucie otworzył wynik spotkania precyzyjnym strzałem w sytuacji sam na sam z bramkarzem Gracjanem Warychem. Asystował mu Radosław Łatka. Ofensywnych sytuacji nie brakowało. Jedną wykorzystał Michał Bobowski w 36′ dając Uni bramkę wyrównującą. W 39′ wspomniany Łatka oddał mocny strzał z 20 metrów na krótki słupek. Piłka oczywiście trafiła do siatki rywali. Przed końcem pierwszej odsłony, w 44′ Ogrodnik wykorzystał w swoim stylu rzut wolny notując swoją drugą bramkową zdobycz.

Druga część meczu była kontrolowana przez gospodarzy. Wynik 3:1 okazał się ostatecznym. Warto wspomnieć, że do Iskry wróciły legendy. Mowa o Piotrku Kramarczyku oraz Pawle Durołu. Być może w przyszłości trio uzupełni Adam Cieszkowski.

Iskra Witków 3:1 (3:1) Unia Jaroszów

x2 Ogrodnik 5′,44′; Łatka 39′ – Bobowski 36′

Iskra: Mokrzycki – Adamski, Krupa, Groń, Kramarczyk (46′ Dynerowicz – 88′ Duroł), Jasiurkowski, Kazimierek, Górczyk, Gryka, Łatka, Ogrodnik

Majerski, Chronowski

Jaroszów: Warych – Wojtków, Łukasiewicz, Czapla, Szymczyk, Wilczak, Dobrowolski, Kaliciak (45′ Miłek), Makówka, Chaba, Bobowski