B klasa: Remis rezerw MKSu w Kłaczynie

Mecz pomiędzy trzecią w tabeli Nysa Kłaczyna, a czwartym MKS II Szczawno-Zdrój od dłuższego czasu elektryzował kibiców obydwu drużyn. Dodatkowo mecz otwierał rozgrywki rundy wiosennej sezonu 2018/2019. Mecz w Kłaczynie przez 90 minut mógł się podobać widzom.

Obie drużyny stworzyły sobie wiele groźnych sytuacji, które w niewielkiej części zamieniły na bramki. Pierwsze trafienie zaliczyli goście. Celnym uderzeniem popisał się Twardijewicz. Niespełna 10 minut później bramkę wyrównującą zdobył Tomasz Meges, kiedy zaś na cztery minuty przed końcem meczu Chruszcz strzelił na 2:1, w Kłaczynie uwierzono, że trzy punkty zostaną w domu.

Piłkarze z Uzdrowiska grają jednak do końca i tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego zostali nagrodzeni golem. Stan meczu wyrównał Jarosław Borcoń.

Nysa Kłaczyna – MKS II Szczawno-Zdrój 2:2 (0:0)
77′ Meges, 86′ Chruszcz – 69′ Twardijewicz, 89′ Borcoń

Nysa: Zapałowski – Chruszcz, N. Babiarz, A. Babiarz, Chryplewicz, Dąbrowski, Hałdaś, Kucharek, Kuźmiński, Meges, Spanier

MKS: Gratkowski – Płoński (55′ Karliński), Siczek, Borcoń, Bródka, Jankowski, Jastrzębowski, Kucharski, Kulik, Pilarczyk, Twardijewicz