01/03/2021

A klasa: Herbapol Stanowice vs Zagłębie Wałbrzych – Transmisja

Express lideruje w klasyfikacji generalnej Wałbrzyskiej Serie A po zwycięstwie z Orłem w Lubawce. Tym razem Herbapol na własnej ziemi podejmie Zagłębie Wałbrzych, z którym przegrał jesienią na Arenie Dąbrowskiego. Herbapol Plaza wypełni się po brzegi. Transmisja spotkania na naszej stronie facebook!

Przypomnijmy, że w drugiej kolejce Zagłębie wygrało 2:1 z Herbapolem (Paweł Telega 21′, Krzysztof Ślisz 48′ – Dawid Białecki 3′) na Arenie Dąbrowskiego. Teraz rewanżowe starcie rozegrane zostanie na Herbapol Plaza.

Podopieczni trenera Łukasza Wojciechowskiego rozegrali ostatnio na własnym stadionie mecz z Darborem Bolesławice, przegrany 1:3 (Jakub Fijałkowski 13′ – x2 Dawid Wojak 40′,77′; Antonio Gomes Camacho Junior 79′). Z kolei Express pokonał Orła w Lubawce 2:0 (Marcin Stolarz 89′, Dawid Białecki 90+3).

Co wydarzy się w samym meczu oraz na WAR ZONE – STREFA WOJNY? Ciekawie zapowiada się pojedynek obrońców, czyli kapitana Jakuba Pospiszyl z Krzysztofem Śliszem. Dodatkowo napastnicy Marcin Stolarz i Jakub Fijałkowski powinni wykręcić niezły, ofensywny pojedynek. Żeby przeżyć to na własnej skórze musicie oglądać naszą transmisję!

Transmisję meczu Herbapol Stanowice vs Zagłębie Wałbrzych obejrzycie dzięki naszemu partnerowi F.O.C. HOLDING Dobrosław Kowalski właściciel marki KP&M Kancelaria.

Zapraszamy do odwiedzania działalności naszego partnera: xamax.pl http://kpm-kancelaria.pl/ i do bloga thetheatreofdreams.pl autorstwa właśnie Dobrosława Kowalskiego.

Facebook: https://www.facebook.com/KPMKancelariaDoradcowPrawnych/

https://www.facebook.com/thetheatreofdreamsbykowalski/

Plakat autorstwa naszego partnera Agencja Reklamowa Brandit – https://www.brandit.com.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/agencjabrandit/

Start transmisji na naszej stronie facebook już w najbliższą sobotę (30.03.) od godziny 15:30.

https://www.facebook.com/sportowywalbrzych/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.