17/01/2021

A klasa: Błękitni Słotwina vs Podgórze Wałbrzych – Transmisja

Błękitni na swoim Stadionie Elizejskim w Słotwinie rozegrają spotkanie z Podgórzem Wałbrzych. Podbudowani zwycięstwem z Górnikiem Wałbrzych gospodarze chcą stoczyć kolejny, ciekawy pojedynek. Podgórze z kolei pragnie zdobyć pierwsze punkty w rundzie wiosennej.

Ostatni raz mierzyli się ze sobą w 2 kolejce. Wówczas na Podgórzu padł remis 1:1 (Damian Sysiak 33′ – Patryk Łuka 17′). Teraz zawodnicy Pawła Majewskiego wyrusza do Słotwiny, gdzie podopieczni Tomasza Skały chcą ponownie zaprezentować się z jak najlepszej strony przed własną publicznością.

Ciekawie zapowiada się ofensywny pojedynek kapitana Łukasza Krzeczowskiego z Kamilem Mocydlarzem. Na dobrą sprawę mecz zapowiada się na bardzo wyrównany. Jak będzie? Co wydarzy się w samym meczu i na WAR ZONE – STREFA WOJNY? Przekonacie się oglądając naszą transmisję!

Transmisję meczu Błękitni Słotwina vs Podgórze Wałbrzych obejrzycie dzięki naszemu partnerowi F.O.C. HOLDING Dobrosław Kowalski właściciel marki KP&M Kancelaria.

Zapraszamy do odwiedzania działalności naszego partnera: xamax.pl http://kpm-kancelaria.pl/ i do bloga thetheatreofdreams.pl autorstwa właśnie Dobrosława Kowalskiego.

Facebook: https://www.facebook.com/KPMKancelariaDoradcowPrawnych/

https://www.facebook.com/thetheatreofdreamsbykowalski/

Plakat autorstwa naszego partnera Agencja Reklamowa Brandit – https://www.brandit.com.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/agencjabrandit/

Start transmisji na naszej stronie facebook już w najbliższą niedzielę (31.03.) od godziny 10:30.

https://www.facebook.com/sportowywalbrzych/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.