03/03/2021

A klasa: Włókniarz Głuszyca vs Iskra Witków – Transmisja

Main Event, czyli miano walki wieczoru 17 kolejki Wałbrzyskiej Serie A otrzymało starcie Włókniarza Głuszyca z Iskrą Witków. Pojedynek Sebastiana Kosiora z grającym trenerem Bartkiem Ogrodnikiem może konkretnie wstrząsnąć światem naszych rozgrywek.

Jesienią na El Stadio Del Witków zespoły wykręciły fantastyczny, ofensywny pojedynek zakończony remisem 4:4 (x2 Bartek Ogrodnik 18′,64′; Piotr Groń 33′, Adrian Mastej 68′ – x3 Kacper Kulik 1′,23′,29′; Sebastian Kosior 41′).

Teraz na Arenie Gladiatorów w Głuszycy zwycięzca musi być tylko jeden. Wspomniany pojedynek Kosiora z Ogrodnikiem zapewni ofensywną dawkę emocji, a potyczka Kacpra Kulika z Radosławem Łatką może również sprawić, że nie raz kibice będą przeżywać niezapomniane chwile walki.

Zakładając, że w bramce Włókniarza pojawi się Arkadiusz Pastuła to możemy liczyć na ciekawy, korespondencyjny pojedynek z Krzysztofem Mokrzyckim. Do tego kibice z Głuszycy liczą na powrót Bartosza Iwanidisa.

Przypomnijmy, że odbudowana Iskra zwyciężyła u siebie Unie Jaroszów 3:1 (x2Bartosz Ogrodnik 6′,43′; Radosław Łatka 39′ – Michał Bobowski 37′). Z kolei Włókniarz przegrał derbowe spotkanie z KS Walim 2:1 (Tomasz Kowal 59′, Łukasz Młocek 90+4 – Mateusz Kaźmierczak 61′)

Jak potoczą się losy spotkania na szczycie 17 kolejki Wałbrzyskiej Serie A? Co wydarzy się na WAR ZONE – STREFA WOJNY? Dowiecie się oglądając naszą transmisję!

Zapraszamy do odwiedzania działalności naszego partnera: xamax.pl http://kpm-kancelaria.pl/ i do bloga thetheatreofdreams.pl autorstwa Dobrosława Kowalskiego.

Facebook: https://www.facebook.com/KPMKancelariaDoradcowPrawnych/

https://www.facebook.com/thetheatreofdreamsbykowalski/

Plakat autorstwa naszego partnera Agencja Reklamowa Brandit – https://www.brandit.com.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/agencjabrandit/

Start transmisji na naszej stronie facebook już w najbliższą niedzielę (31.03.) od godziny 15:30.

https://www.facebook.com/sportowywalbrzych/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.