A klasa: Górnik Nowe Miasto wygrywa z Sudetami Dziećmorowice

Sudety Dziećmorowice przegrywają na własnym obiekcie spotkanie w ramach wiosennej rundy Wałbrzyskiej Serie A. Górnik Nowe Miasto z kolei ponownie wygrywa. Bez Michała Wądołowskiego na pokładzie gospodarze nie mogli zdobyć bramki na własnym stadionie.

Do otwarcia wyniku spotkania doszło w 33 minucie za sprawą zdobyczy bramkowej Mateusza Wroczyńskiego. Ofensywny piłkarz wykorzystał sytuację prowadząc kontrę i trafił praktycznie do pustej bramki Sudetów. Nowe Miasto nadal szło za ciosem. Wynik do przerwy nie uległ jednak zmianie. W drugiej odsłonie meczu wynik na 2:0 z korzyścią dla gości ustanowił Adrian Matuła w 77′. Gospodarze jednak do samego końca nogi nie odstawiali.

Sudety Dziećmorowice 0:2 (0:1) Górnik Nowe Miasto Wałbrzych

Wroczyński Mateusz 33′, Matuła 77′

Sudety: Byra Mariusz (70′ Perlak) – Wodnicki (60′ Otwinowski), Skrzypiec (80′ Krug), Szpindler, Łęczycki, Osiecki, Kobus (52′ Kurcek), Choma, Byra Marcin, Bartnikowski (65′ Lech), Baran

Nowe Miasto: Bąkiewicz – Kaczmarek, Wroczyński Mateusz, Wolkenstein, Szydłowski (55′ Matuła), Stec, Sanigórski, Rosiński (56′ Wroczyński Marcin), Misiak, Fedycki, Dziewoński