24/02/2021

II liga: UKS Bielawianka Bielawa pokonuje Plon Błotnice Strzelecką – Cztery bramki Brzeskiej i Zagajewskiej

UKS Bielawianka Bielawa wysoko zwyciężyła rywalki z drużyny Plon Błotnica Strzelecka. Podopieczne trenera Sebastiana Głogowskiego urządziły na stadionie w Bielawie prawdziwe strzeleckie show.

Do przerwy Bielawianki prowadziły 4:1. Najszybciej wynik spotkania otworzyła doświadczona Katarzyna Brzeska (na zdjęciu). Jedna z jej bramek padła bezpośrednio z rzutu wolnego. Nie brakowało również popisów strzeleckich Natalii Zagajewskiej oraz najbardziej nieprzewidywalnej postaci w zespole – Marty Gnyl.

Linia obrony drużyny walczącej o awans do I ligi kontrolowała przebieg spotkania i wielokrotnie podłączała się do ataku. Prawdziwe Sister Power tworzyły siostry Kruk, czyli Martyna, Teresa i Zuzanna. Wysoka wygrana z Plonem to dobry prognostyk przed zbliżającymi się meczami UKS Bielawianki Bielawa.

W spotkaniu zabrakło Karoliny Tylak, która wraz z reprezentacją Polski U19 szykuje się do meczów Elite Round w kwestii walki o awans do finałów Mistrzostw Europy.

LIVE: II LIGA: UKS BIELAWIANKA BIELAWA VS PLON BŁOTNICA STRZELECKA – 12 KOLEJKA

LIVE: II LIGA: UKS BIELAWIANKA BIELAWA VS PLON BŁOTNICA STRZELECKA – 12 KOLEJKA KOMENTUJĄ: PIOTR WALKOWIAK & JAKUB ZIMAZAPRASZAMY DO ODWIEDZANIA DZIAŁALNOŚCI NASZYCH PARTNERÓW: http://www.kpm-kancelaria.pl/https://www.brandit.com.pl/POLUBCIE NA FB: https://www.facebook.com/KPMKancelariaDoradcowPrawnych/https://www.facebook.com/agencjabrandit/UDOSTĘPNIAJCIE! POLUBCIE NASZ FAN PAGE!

Opublikowany przez Sportowy Wałbrzych TV Sobota, 30 marca 2019

 

UKS Bielawianka Bielawa 9:2 (4:1) Plon Błotnica Strzelecka

x4 Brzeska 8′,27′,42′,70′; x4 Zagajewska 39′,47′,75′,87′; Gnyl 84′ – Truszczak 15′, Stronski 83′

Bielawianka: Sajak – Gnyl, Kruk M., Kruk T., Kruk Z, Szczepańska, Pusz, Migacz (77′ Pryczek), Czerwińska (88′ Lubańska), Zagajewska, Brzeska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.