28/02/2021

A klasa: Włókniarz Głuszyca pokonuje Iskrę Witków – Hat trick Kulika

Gladiatorzy z Głuszycy przed własną publicznością wysoko pokonali Iskrę Witków. Mecz awizowany jako Main Event 17 kolejki Wałbrzyskiej Serie A przebiegał w całości pod dyktando podopiecznych trenera Grzegorza Bachmatiuka.

W spotkaniu nie zaprezentował się wykartkowany grający trener Bartek Ogrodnik. Szkoleniowiec z ławki rezerwowych wspierał swoich piłkarzy. Mimo licznych podpowiedzi jego zawodnicy nie znaleźli złotego środka na świetnie grającą drużynę Włókniarza.

Historia lubi się powtarzać, bowiem jesienią Kacper Kulik (na zdjęciu) skompletował hat trick’a w pojedynku z Iskrą na El Stadio Del Witków, a swoją bramkę także dorzucił Sebastian Kosior. Identycznie w tym przypadku było w rewanżowym starciu na Arenie Gladiatorów.

W 25 minucie wynik spotkania otworzył wspomniany Kulik, a w 30′ podwyższył na 2:0 bezpośrednio z rzutu rożnego. Trzy minuty później wykorzystał kolejną sytuację i tym samym ustrzelił hat trick’a. Sebastian Kosior w 40′ wykorzystał podyktowany rzut wolny i z 30 metrów oddał potężny, precyzyjny strzał do bramki Krzysztofa Mokrzyckiego. Po zmianie stron swoje bramki dorzucili Mateusz Kaźmierczak i Mateusz Chmielarz. W meczu powrócił po kontuzji Bartosz Iwanidis. Warto wspomnieć, że w barwach Iskry z kolei zabrakło nie tylko Bartka Ogrodnika, ale i Radosława Łatki.

LIVE: WAŁBRZYSKA SERIE A – WŁÓKNIARZ GŁUSZYCA VS ISKRA WITKÓW – 17 KOLEJKA

LIVE: WAŁBRZYSKA SERIE A – WŁÓKNIARZ GŁUSZYCA VS ISKRA WITKÓW – 17 KOLEJKAKOSIOR VS OGRODNIKWAR ZONE – STREFA WOJNYKOMENTUJĄ: PIOTR WALKOWIAK & JAKUB ZIMAZAPRASZAMY DO ODWIEDZANIA DZIAŁALNOŚCI NASZYCH PARTNERÓW: http://www.kpm-kancelaria.pl/https://www.brandit.com.pl/POLUBCIE NA FB: https://www.facebook.com/KPMKancelariaDoradcowPrawnych/https://www.facebook.com/agencjabrandit/UDOSTĘPNIAJCIE! POLUBCIE NASZ FAN PAGE!

Opublikowany przez Sportowy Wałbrzych TV Niedziela, 31 marca 2019

 

Włókniarz Głuszyca 6:0 (4:0) Iskra Witków

x3 Kulik 25′,30′,33′; Kosior 40′, Kaźmierczak M. 42′, Chmielarz 67′

Włókniarz: Pastuła – Ręczkowski (54′ Kameczura), Chmielarz, Literski, Dydrych, Kaźmierczak M., Kaźmierczak D. (48′ Iwanidis), Wójcicki, Walkowicz (52′ Więcek), Kosior, Kulik (69′ Rzeczkowski)

Steciuk, Pietras, Jugowiec

Iskra: Mokrzycki – Dubarek, Kazimierek (46′ Duroł), Kramarczyk, Kurnyta, Krupa, Gryka, Jasiurkowski, Groń, Górczyk, Mastej

Adamski, Ogrodnik K., Dynerowicz, Kałuziński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.