Liga Okręgowa: Szczawno gromi Groma

Porażka 0:5 w pierwszej kolejce rundy wiosennej, sprawiła, że drużyna Piotra Borka wyszła na mecz z Gromem Witków podwójnie zmotywowana.

Wspaniały początek dał piłkarzom z uzdrowiska Korościk, który już w 1 minucie spotkania otworzył wynik meczu. Pewni siebie goście nie odpuszczali. Szybko prowadzona gra pozwoliła im strzelić przed przerwą jeszcze trzy bramki.

Po zmianie stron piąte trafienie dla MKSu zalicza Łysakowski i zwycięstwo staje się faktem. Doskonała gra podopiecznych trenera Borka napawa optymizmem. Jeżeli forma zespołu się utrzyma, utrzymanie może stać się realnym celem.

Grom Witków – MKS Szczawno-Zdrój 0:5 (0:4)
1’ 34’ Korościk, 14’ 36’ Tobiasz, 67’ Łysakowski

Grom: Hruszowiec – Kusio (70’ Chodurek), Smutek, Żołnierek, Solarz, Piech, Madziała, S. Kloc, P. Kloc (87’ Prorok), M. Cegielski, Ł. Cegielski

MKS: Ziobro – Szatkowski (77’ Kmieć), Brzeziński, Tobiasz, Niemczyk, Borek (73’ Rutkowski), Rojek, Jędras, Korościk (87’ Przewięda), Łysakowski (70’ Mylyk)