A klasa: Victoria Świebodzice wygrywa z Włókniarzem Głuszyca

Wiosenna runda Wałbrzyskiej Serie A przyniosła kolejne zwycięstwo Victori Świebodzice. Tym razem przed własną publiką zawodnicy grającego trenera Daniela Gandery pokonali Włókniarza Głuszyca 2:0.

Od samego początku gospodarze weszli w mecz dobrym, konkretnym podaniem. Zepchnięta do defensywy Głuszyca szukała gry z kontry. Te kiedy tylko się pojawiały zostawały praktycznie przerywane przez Victorię. W 26 minucie z lewego skrzydła umiejętnie zaatakował Paweł Grzesiak otwierając wynik spotkania, który został utrzymany do przerwy.

Po zmianie stron Victoria cały czas grała swoje. Gladiatorzy z kolei stwarzali sobie sytuacje goszcząc w polu karnym Damiana Michno. Do strzałów jednak dochodziło rzadko. W 52 minucie podytkowany został dla Świebodzic rzut wolny. Marcin Traczykowski precyzyjnie podkręcił piłkę w okolice 5 metra, a całą sytuację głową wykończył Dawid Krzyżanowski. Do końca czasu gry zawodnicy trenera Gandery kontrolowali przebieg spotkania jednocześnie odpowiadając na ataki podopiecznych trenera Grzegorza Bachmatiuka.

Należy dodać, że w meczu do gry po kontuzji powrócił trener Daniel Gandera. Zabrakło kontuzjowanego Błażeja Gromniaka, który podczas wyjazdowego starcia z Unią Jaroszów naderwał torebkę stawową. Zabrakło również Kamila Kmieciaka i Marcina Chołuja. Marcin wystąpił w naszym studiu podczas przerwy. W studiu pojawił się również nasz partner Dobrosław Kowalski.

LIVE: WAŁBRZYSKA SERIE A – VICTORIA ŚWIEBODZICE VS WŁÓKNIARZ GŁUSZYCA – 18 KOLEJKA

LIVE: WAŁBRZYSKA SERIE A – VICTORIA ŚWIEBODZICE VS WŁÓKNIARZ GŁUSZYCA – 18 KOLEJKAWOŹNIAK VS KOSIORWAR ZONE – STREFA WOJNYKOMENTUJĄ: PIOTR WALKOWIAK & JAKUB ZIMAZAPRASZAMY DO ODWIEDZANIA DZIAŁALNOŚCI NASZYCH PARTNERÓW: http://www.kpm-kancelaria.pl/https://www.brandit.com.pl/POLUBCIE NA FB: https://www.facebook.com/KPMKancelariaDoradcowPrawnych/https://www.facebook.com/agencjabrandit/UDOSTĘPNIAJCIE! POLUBCIE NASZ FAN PAGE!