06/03/2021

A klasa: Zapowiedź 18 kolejki

Wiosna rozkręca się na dobre, a wraz z nią Wałbrzyska Serie A. Czas na 18 kolejkę rozgrywek, która może okazać się niezwykle ważną dla wielu drużyn. My zaplanowaliśmy dla Was trzy transmisje.

Wszystko rozpocznie się w sobotę (06.04.) wyczekiwanym spotkaniem Victori Świebodzice z Włókniarzem Głuszyca. Dwie drużyny są w przysłowiowym gazie, a to oznaczać może ofensywną batalię, która rozegra się na Stadionie imienia Ludwika Paluszaka. Starcie Woźniak vs Kosior oglądać będziecie mogli na naszej antenie od godziny 15:30.

A klasa: Victoria Świebodzice vs Włókniarz Głuszyca – Transmisja

 

Pozostałe spotkania rozegrane zostaną w niedzielę (07.04.), a otworzy dzień derbowy pojedynek Zagłębia Wałbrzych z Górnikiem Wałbrzych na Arenie Dąbrowskiego. Bitwa odwiecznych rywali również będzie przez nas transmitowana od godziny 10:30.

A klasa: Zagłębie Wałbrzych vs Górnik Wałbrzych – Transmisja

 

O godzinie 13:00 – tradycyjnie w przypadku domowych spotkań Uni Bogaczowice – Herbapol Stanowice będzie chciał odzyskać fotel lidera Wałbrzyskiej Serie A. Do gry po wykartkowaniu wraca Jarosław Maziarz. Czy ofensywa Białecki-Stolarz weźmie sprawy w swoje nogi w ataku? To oni zdobyli po dwie bramki jesienią w meczu z Unią na Herbapol Plaza.

O tej samej porze, na El Stadio Del Witków zdeterminowany grający trener Bartek Ogrodnik wraz ze swoją załogą będzie chciał ofensywnie przywitać Czarnych Wałbrzych, którzy w tej rundzie mają problemy, przede wszystkim z wykreowaniem ataku. Czy w meczu powróci nieobecny ostatnio Radosław Łatka?

Dwa zwycięstwa z rzędu vs dwa zwycięstwa z rzędu. W tym meczu może być tylko jeden triumfator. Górnik Nowe Miasto Wałbrzych zmierzy się z Darborem Bolesławice. Zespół trenera Marcina Miśkiewicza z pewnością nie będzie chciał dopuścić do powtórki z jesieni. Nowe Miasto z kolei będzie ponownie chciało zwyciężyć, bez straty bramki.

Blisko siebie znajdują się w dolnej części klasyfikacji generalnej Wałbrzyskiej Serie A, a co za tym idzie walczą o utrzymanie w elitarnych rozgrywkach. Mowa o Podgórzu Wałbrzych oraz Uni Jaroszów. Zespoły nie zdobyły jeszcze punktu w wiosennej rundzie. Teraz podopieczni trenera Pawła Majewskiego na swoim stadionie, przed własną publiką będą chcieli sięgnąć po komplet. Co na to Unia Jaroszów?

Jean-Claude Van Damme ostatnio mocno ukształtował swoją drużynę przed meczem z Górnikiem Wałbrzych. Orzeł wrócił na tron lidera. Teraz wraca na Border Stadion by zagrać z odbudowaną drużyną Błękitnych Słotwina. Wydarzyć może się praktycznie wszystko. Kto wygra? Czas pokaże.

Mianem Main Eventu, czyli walki wieczoru ogłosiliśmy derborwy mecz KS Walim z Sudetami Dziećmorowice. Zespoły wiele łączy, wieli też dzieli. Stadion Puchacza zlokalizowany pod Wielką Sową to miejsce często niedostępne dla rywali. Czy wracający Michał Wądołowski znajdzie złoty środek na rozbicie ekipy Roberta Rzeczyckiego? Transmisja spotkania na naszej antenie od godziny 15:30.

A klasa: KS Walim vs Sudety Dziećmorowice – Transmisja

 

Rozkład jazdy bez trzymanki:

Victoria Świebodzice vs Włókniarz Głuszyca – 06.04. – Stadion imienia Ludwika Paluszaka – 16:00 – Transmisja – 15:30

Zagłębie Wałbrzych vs Górnik Wałbrzych – 07.04. – Arena Dąbrowskiego – 11:00 – Transmisja – 10:30

Unia Bogaczowice vs Herbapol Stanowice – 07.04. – Stadion Uni Bogaczowice – 13:00

Iskra Witków vs Czarni Wałbrzych – 07.04. – El Stadio Del Witków – 13:00

Górnik Nowe Miasto Wałbrzych vs Darbor Bolesławice – 07.04. – Stadion na Nowym Mieście – 16:00

Podgórze Wałbrzych vs Unia Jaroszów – 07.04. – Stadion Podgórza – 16:00

Orzeł Lubawka vs Błękitni Słotwina – 07.04. – Border Stadion – 16:00

Main Event: KS Walim vs Sudety Dziećmorowice – 07.04. – Stadion Puchacza – 16:00 – Transmisja – 15:30

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.