A klasa: Najlepszy bilans po 3 kolejkach wiosny

Za nami trzy kolejki wiosennej rundy Wałbrzyskiej Serie A. Rezultaty rozegranych to tej pory spotkań prezentują sie ciekawie. Dwa zespoły wygrały swoje trzy spotkania z rzędu.

Drużynowo, z serią 3 zwycięstw prowadzą zespoły Victori Świebodzice i Darboru Bolesławice. Piłkarze grającego trenera Daniela Gandery pokonali na wyjeździe Podgórze Wałbrzych 6:1, Unię Jaroszów 3:1 oraz u siebie Włókniarza Głuszyca 2:0. Bilans w bramkach 11:2. Z kolei zawodnicy trenera Marcina Miśkiewicza zwyciężyli na wyjeździe Zagłębie Wałbrzych 3:1, u siebie Unię Bogaczowice 4:0 oraz na wyjeździe Górnika Nowe Miasto Wałbrzych 2:0. Bilans w bramkach 9:1.

Z kolei z najsłabszym bilansem rundy prezentuje się Unia Jaroszów. Trzy porażki z rzędu, na wyjeździe z Iskrą Witków 3:1, u siebie z Victorią 3:1 oraz na wyjeździe z Podgórzem Wałbrzych 4:2 zaliczyli piłkarze – póki co – broniący się przed spadkiem z ligi. Bilans w bramkach 4:10.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Liga Okręgowa: Mineralni rozbici przez Włókniarza

Nie był to udany weekend, dla piłkarzy  MKS-u Szczawno-Zdrój. Pierwszy zespół, prowadzony przez trenera Piotra Borka nie miał nic do powiedzenia w pojedynku z Włókniarzem Kudowa Zdrój. Rywale niemal przez całe spotkanie kontrolowali to co działo się na boisku. Pierwszą bramkę już w 7 minucie dla gości strzelił Luis Sena, […]