Liga Okręgowa: Mineralni rozbici przez Włókniarza

Nie był to udany weekend, dla piłkarzy  MKS-u Szczawno-Zdrój. Pierwszy zespół, prowadzony przez trenera Piotra Borka nie miał nic do powiedzenia w pojedynku z Włókniarzem Kudowa Zdrój. Rywale niemal przez całe spotkanie kontrolowali to co działo się na boisku.

Pierwszą bramkę już w 7 minucie dla gości strzelił Luis Sena, który pięknym strzałem z własnej połowy pokonał wysuniętego bramkarza MKS-u. Uderzenie, którego nikt się nie spodziewał, podłamało gospodarzy. Zespół MKSu pomimo zrywu i kilku ofensywnych akcji, za swoją śmiałość, został ukarany stratą drugiej bramki. Do przerwy Włókniarz prowadził 2:0. W drugiej części meczu obraz gry nie uległ zmianie. Kiedy zaś po raz drugi do bramki trafił Paweł Myrdacz,stało się jasne, że punkty pojadą do Kudowy.

MKS Szczawno-Zdrój – Włókniarz Kudowa-Zdrój 0:3 (0:2)
7′ Luis Sena, 34′ 77′ Patryk Myrdacz

MKS: Ziobro – Szatkowski, Stawiński, Brzeziński, Tobiasz (49′ Mylyk), Niemczyk, Borek, Rojek, Jędras (76′ Rutkowski), Korościk (61′ Jurkowski), Łysakowski (80′ Mordal),

Włókniarz: Turkowicz – Paweł Myrdacz (66′ Fernando), Patryk Myrdacz, Krzyśkowiak, Klimczak, Dudek, D. Sekuła, A. Sekuła, Machaj, Wilk, Luis Sena,