Reprezentacja: Polki remisują z Belgią – pełen czas gry Pluty

Polki zremisowały ostatni mecz w ramach turnieju Elite Round z gospodyniami, czyli reprezentacją Belgi. Jak wiadomo, finałów Mistrzostw Europy dla polskiej drużyny nie będzie. Jessica Pluta z AZS PWSZ Wałbrzych wyszla na boisko w wyjściowej jedenastce.

Wynik spotkania otworzyła w 7 minucie Weronika Wójcik (AZS UJ Kraków), ale już w 12′ Lisa Petry wyrównała na 1:1. Rezultat utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron w 65′ minucie wchodząca z ławki Klaudia Jedliński (UKS SMS Łódź) wyprowadziła Polske na prowadzenie. Jednak w 90+1′ minucie Esther Buabadi doprowadziła do remisu.

W jedenastce również wyszła Karolina Tylak z UKS Bielawianki Bielawa. Napastnicza rozegrała pełen czas gry jak wspomniana Jessica Pluta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Reprezentacja: Polki przegrywają z Finlandią - pełen czas gry Mesjasz

Reprezentacja Polski rozegrała drugi w trakcie zgrupowania mecz towarzyski. Tym razem zawodniczki selekcjonera Miłosza Stępińskiego zmierzyły się z Finkami w Helsinkach. Piłkarki z Krainy Tysiąca Jezior zwyciężyły Polki 1:0. W wyjściowej jedenastce ponownie zaprezentowała się Małgorzata Mesjasz. Polki straciły bramkę po błędzie w obronie w 15 minucie spotkania. Czujnością wykazała […]