Reprezentacja: Polki przegrywają z Finlandią – pełen czas gry Mesjasz

Reprezentacja Polski rozegrała drugi w trakcie zgrupowania mecz towarzyski. Tym razem zawodniczki selekcjonera Miłosza Stępińskiego zmierzyły się z Finkami w Helsinkach. Piłkarki z Krainy Tysiąca Jezior zwyciężyły Polki 1:0. W wyjściowej jedenastce ponownie zaprezentowała się Małgorzata Mesjasz.

Polki straciły bramkę po błędzie w obronie w 15 minucie spotkania. Czujnością wykazała się Eveliina Summanen. Pomimo ataku – zarówno z jednej jak i z drugiej strony – wynik do przerwy nie uległ zmianie. W drugiej części spotkania, przez dłuższy czas Polki broniły się przed licznymi atakami Finek. Niestety podopiecznym wspomnianego selekcjonera Miłosza Stępińskiego trudno było uspokoić grę, a zarazem wypracować skuteczny atak pozycyjny. Wynik 1:0 okazał się ostatecznym w tej potyczce.

Kapitan team’u AZS PWSZ Wałbrzych, czyli Małgorzata Mesjasz ponownie rozegrała pełen czas gry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Reprezentacja: Słowacja minimalnie ulega Szwajcarii - mocny występ Fabovej

Reprezentacja Słowacji zmierzyła się na wyjeździe w towarzyskim spotkaniu ze Szwajcarkami. Mocno ofensywne starcie okazało się bardzo efektownym widowiskiem z mocnym występem piłkarki AZS PWSZ Wałbrzych – Klaudii Fabovej. W 10 minucie spotkania za kontuzjowaną Veronikę Slukovą weszła zawodniczka AZS PWSZ Wałbrzych, czyli Klaudia Fabova. W 18 minucie wesoła Słowaczka […]