A klasa: Górnik Wałbrzych pokonuje Unie Bogaczowice

Zaczęło się od 30 minutowego odśnieżania sztucznej nawierzchni na Ratuszowej przez zespół trenera Marcina Domagały. Rozgrzewka dobra, a co za tym idzie konkretne wejście w mecz. Górnik Wałbrzych pokonał Unie Bogaczowice.

W 13 minucie wynik spotkania otworzył junior młodszy, czyli Marcel Grudziński. Unia szukała swoich okazji, ale linia obrony Górnika była nie do przejścia. Po zmianie stron Denis Dec zanotował bramkę w 54′, a niedługo potem wspomniany Grudziński podwyższył stan na 3:0 (58′). Swoje bramki dorzucił doświadczony Adrian Mrowiec 71′,82′.

Trener Marcin Domagała ponownie zaskoczył składem dając tym samym pograć większej ilośći juniorów młodszych takich jak Szymon i Michał Woźniak, Michał Pazik czy właśnie Marcel Grudziński. Także udział wzięli juniorzy starsi – Szymon Zakamarek i Michał Jaworski. W spotkaniu również zaprezentował się nasz Ambasador Wałbrzyskiej Serie A, czyli Kamil Młodziński.

Górnik Wałbrzych 5:0 (1:0) Unia Bogaczowice

x2 Grudziński 13′,58′; Dec 58′, x2 Mrowiec 71′,82′

Górnik: Bińkowski – Grudziński, Woźniak S. (53′ Pazik), Wujda, Jaworski, Winiarski, Zakamarek (46′ Woźniak M.), Mrowiec, Młodziński, Krawczyk, Dec

Walda, Krynicki (syn Dariusza, bramkarza Unii Bogaczowice), Mitelsztet

Unia: Krynicki – Dela A. (65′ Skwarek), Dela P. (46′ Sudnik), Kawiński (70′ Sawicki S.), Kępiński, Laskowski (85′ Sawicki J.), Pański, Radzikowski, Stanisławski (85′ Kubiszyn), Wojciechowski, Wyszyński