24/02/2021

A klasa: Emocjonujący Main Event w Bolesławicach

Main Event 19 kolejki Wałbrzyskiej Serie A, czyli Darbor Bolesławice vs KS Walim przyniósł wiele ciekawych, ofensywnych, boiskowych pojedynków. Bramkarz gospodarzy, Michał Wiśniowski wielokrotnie był nie do przejścia.

W pierwszej części spotkania nie brakowało strzeleckich sytuacji zarówno z jednej jak i z drugiej strony. Strzały oddawali Antonio Gomes Camacho Junior, Mariusz Pietruszka – reagował na nie konkretnie bramkarz Łukasz Gut. Z Walimia często atakowali Łukasz Młocek, Kamil Drąg, Adrian Kraus – tutaj również nie brakowało bramkarskich popisów w wykonaniu – w tym przypadku – Michała Wiśniowskiego.

Po zmianie stron w 54′ minucie wynik otworzył wchodzący z ławki Mariusz Morąg. Na stadionie w Bolesławicach nadal dochodziło do wielu stykowych sytuacji. Linie obrony zespołów silnie trzymały defensywę, a ofensywni zawodnicy grali często z kontry. W 80′ swoją okazję wykorzystał Camacho podwyższając wynik na 2:0 dla podopiecznych trenera Marcina Miśkiewicza. Nie pozostał na to obojętny boczny obrońca Walimia, czyli Marcin Skotnicki zdobywając bramkę kontaktową w 89′. To była praktycznie ostatnia akcja bardzo wyrównanego meczu.

Darbor Bolesławice 2:1 (0:0) KS Walim

Morąg 54′, Camacho 80′ – Skotnicki 89′

Darbor: Wiśniowski – Gawryszewski, Kuska, Czabanowski (75′ Smaruj), Wojak (28′ Jagła), Sobel D., Okarma, Misiurka (65′ Sobel M.), Fijałkowski (46′ Morąg), Pietruszka, Camacho

Suski, Kujawa, Włodarski

Walim: Gut Ł. – Siekiera (52′ Gawryś), Skotnicki, Kowal, Rzeczycki, Kraus D., Krąg, Byrski, Słapek, Kraus A, Młocek

Gut P., Drzewiecki, Ryś, Miklas

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.