A klasa: Gladiatorzy pokonują Unie Jaroszów

Gladiatorzy z Głuszycy drugi raz tej wiosny zwyciężyli na swojej Arenie. Podopieczni trenera Grzegorza Bachmatiuka podejmowali Unie Jaroszów. Mimo, że goście otworzyli wynik spotkania, to zawodnicy Włókniarza zaczęli odpowiadać.

Do siatki gospodarzy celnie trafił w 10 minucie Dawid Łukasiewicz. Pięć minut później wyrównał Kacper Kulik. Przed końcem pierwszej odsłony meczu wynik na 3:1 wyprowadzili Szymon Ręczkowski (43′) i Kacper Wójcicki (45′). Po zmianie stron sytuacji ofensywnych nie brakowało, aczkolwiek nie zostały one wykorzystane. Wynik 3:1 okazał się końcowym rezultatem.

W meczu zabrakło kapitana Bartosza Iwanidisa z Włókniarza oraz Norberta i Sebastiana Bohonos z Jaroszowa.

Włókniarz Głuszyca 3:1 (3:1) Unia Jaroszów

Kulik 15′, Ręczkowski 43′, Wójcicki 45′ – Łukasiewicz 10′

Włókniarz: Pastuła – Ręczkowksi, Chmielarz, Dydrych, Kaźmierczak M., Pietras, Walkowicz, Wójcicki, Kosior, Kulik

Jugowiec, Kameczura, Więcek, Kaźmierczak D., Rzeczkowski

Jaroszów: Kaliciak – Warych T., Wilczak, Czapla, Szymczyk, Makówka, Łukasiewicz, Krawczyk, Kowalczyk, Dobrowolski, Bobowski