05/03/2021

A klasa: Zapowiedź 20 kolejki

Przed nami świąteczne granie w Wielką Sobotę. Zmagania 20 kolejki Wałbrzyskiej Serie A rozgrzeją wszystkich i zapewne dostarczą nam wiele ciekawych pojedynków, a co za tym idzie wyników. Czy Herbapol odrobi stratę do Lubawki? Czy Stolarz dogoni Musiała? Jak będzie wyglądał układ tabeli? O tym wszystkim przekonamy się po zakończeniu sobotniego dnia zmagań.

Unia Jaroszów otworzy kolejkę meczem z Czarnymi Wałbrzych. Mimo ani jednego wygranego meczu tej rundy, Jaroszów nie odstawia nogi i będzie próbował w końcu ugrać punkty i to na własnym terenie. Grający nieco w kratkę Czarni mogą mieć problemy z walczącą o utrzymanie Unią.

Podgógrze Wałbrzych rozegra spotkanie z Włókniarzem Głuszyca, który będzie szukał pierwszej wygranej w rundzie na wyjeździe. Każdy pamięta rewelacyjne, ofensywne starcie jesienią na Arenie Gladiatorów zakończone wygraną gospodarzy 5:4. Zatem, do akcji!

Po dwóch przegranych z rzędu Błękitni Słotwina potrzebują zwycięstwa tak jak tlenu. Wyruszają do Uni Bogaczowice, która póki co nie może miło celebrować rundy wiosennej. Czy w meczu ujrzymy nieobecnego ostatnio Patryka Łukę?

Bartek Ogrodnik z Iskrą na El Stadio Del Witków podejmie Darbor Bolesławice. Tym razem nie powinny wystąpić żadne problemy i mecz zostanie rozegrany. Przypomnijmy, że jesienią Iskra nie dojechała do Bolesławic. Z pewnością będzie to ciekawe, sobotnie widowisko. Darbor wygrywa seryjnie, a Bartek jeśli tylko będzie miał pełen skład i wsparcie boiskowych kolegów, może coś ugrać.

Czas na derby! Mowa o pojedynku Górnika Nowe Miasto z Górnikiem Wałbrzych. Jakim składem wyruszy trener Marcin Domagała? Jak odpowiadać będą piłkarze Nowego Miasta i jak przede wszystkim zaprezentuje się bramkarz Piotr Bąkiewicz, który ostatnio zbiera praktycznie same superlatywy.

KS Walim na Stadionie Puchacza podejmie Herbapol Stanowice. Mecz zapowiada się również emocjonująco. Marcin Stolarz z ekipą pragnie zgarnąć pełną pulę i przy okazji dogonić Krzysztofa Musiała w klasyfikacji Króla Strzelców Wałbrzyskiej Serie A. Z drugiej strony Walim rozgrywa bardzo dobry sezon i tym razem, po remisie z Sudetami na swoim obiekcie, również pragnie pełnej puli.

Zagłębie Wałbrzych podbudowane zwycięstwem ze Słotwiną wraca na Arenę Dąbrowskiego by zmierzyć się z aktualnym lidererem klasyfikacji generalnej Wałbrzyskiej Serie A – Orłem Lubawka. Podopieczni Jean-Claude Van Damme’a czujnie słuchają wskazówek mentora, który doskonale zna legendarny obiekt.

Main Event 20 kolejki Wałbrzyskiej Serie A: Victoria Świebodzice vs Sudety Dziećmorowice. Mecz może wprawić wszystkich w osłupienie. Zwycięska passa Victori trwa, a Sudety ponownie przechodzą renesans. Starcie one vs one Dawida Krzyżanowskiego z Michałem Wądołowskim zapowiada się na kapitalne widowisko, w sam raz na sobotnie popołudnie w SW Sport TV.

A klasa: Victoria Świebodzice vs Sudety Dziećmorowice – Transmisja

Rozkład jazdy bez trzymanki:

Wszystkie mecze rozegrane zostaną w sobote 20.04.

Unia Jaroszów vs Czarni Wałbrzych – Stadion w Jaroszowie – 15:00

Podgórze Wałbrzych vs Włókniarz Głuszyca – Stadion Podgórza – 16:00

Unia Bogaczowice vs Błękitni Słotwina – Stadion Uni Bogaczowice – 16:00

Iskra Witków vs Darbor Bolesławice – El Stadio Del Witków – 16:00

Górnik Nowe Miasto Wałbrzych vs Górnik Wałbrzych – Stadion na Nowym Mieście – 16:00

KS Walim vs Herbapol Stanowice – Stadion Puchacza – 16:00

Zagłębie Wałbrzych vs Orzeł Lubawka – Arena Dąbrowskiego – 17:00

Main Event: Victoria Świebodzice vs Sudety Dziećmorowice – Stadion imienia Ludwika Paluszaka – 16:00 – Transmisja 15:30

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.