27/02/2021

A klasa: Victoria Świebodzice triumfuje w meczu z Sudetami

Team Victori Świebodzice rozegrał spotkanie z Sudetami Dziećmorowice, w którym szybko wypracował sobie wiele ofensywnych sytuacji. Pełny stadion, piękna pogoda i duża ilość bramek. Gospodarze zrobili show.

Wynik 6:1 mówi sam za siebie. Victoria spokojnie kreowała grę od linii obrony, przez środek pola aż po atak. W 4 minucie spotkania broniący w drużynie Sudetów Patryk Perlak pogubił się, co precyzyjnie wykorzystał Tomasz Borgoń. W 15′ piękną, wysoką piłkę z prawego skrzydła w pole karne dograł Dawid Krzyżanowski, a akcje wykończył Paweł Grzesiak. Jeszcze przed przerwą Dominik Woźniak zdobył dwie bramki. Celne trafienie z pierwszej piłki z 3 metrów w 37′ oraz zamienienie podyktowanego rzutu karnego na bramkową zdobycz w 42′ praktycznie przesądziła o losach meczu Wałbrzyskiej Serie A.

Po zmianie stron podopieczni grającego trenera Daniela Gandery nadal tworzyli ofensywne sytuację. Z kolei zawodnicy trenera Wiesława Kosowskiego próbowali gry z kontry oraz akcji skrzydłami. Mecz przyniósł nam kolejny rzut karny, tym razem dla gości. Damian Baran trafił i tym samym Sudety zostały podbudowane. Jednak nie na długo, bowiem w 60 minucie wspomniany Gandera wykonał precyzyjny rzut wolny z lewego skrzydła, który wykończył Borgoń. W 80′ bity rzut rożny przez Grzesiaka strącił głową do siatki rywali Mariusz Błaszczak. Wynik 6:1 okazał się końcowym. Tym samym Victoria od 12 kolejki wygrywa seryjnie każde spotkanie.

W meczu zabrakło kontuzjowanych Błażeja Gromniaka i Marcina Traczykowskiego. Na papiery z Niemiec oczekuje Marcin Chołuj. W Sudetach z kolei zabrakło wykartkowanych Piotra Osieckiego i Mariusza Byry. Co ciekawe, w spotkaniu wrócił nie oglądany w tym sezonie w barwach Sudetów Dawid Pala.

LIVE: WAŁBRZYSKA SERIE A: VICTORIA ŚWIEBODZICE VS SUDETY DZIEĆMOROWICE – 20 KOLEJKA

LIVE: WAŁBRZYSKA SERIE A: VICTORIA ŚWIEBODZICE VS SUDETY DZIEĆMOROWICE – 20 KOLEJKAKRZYŻANOWSKI VS WĄDOŁOWSKIWAR ZONE – STREFA WOJNYKOMENTUJĄ: PIOTR WALKOWIAK & JAKUB ZIMAZAPRASZAMY DO ODWIEDZANIA DZIAŁALNOŚCI NASZYCH PARTNERÓW: http://www.kpm-kancelaria.pl/https://www.brandit.com.pl/POLUBCIE NA FB: https://www.facebook.com/KPMKancelariaDoradcowPrawnych/https://www.facebook.com/agencjabrandit/UDOSTĘPNIAJCIE! POLUBCIE NASZ FAN PAGE!

Opublikowany przez Sportowy Wałbrzych TV Sobota, 20 kwietnia 2019

 

Victoria Świebodzice 6:1 (4:0) Sudety Dziećmorowice

x2 Borgoń 4′,59′; Grzesiak 20′, x2 Woźniak 37′,42′ (k); Błaszczak 84′ – Baran 51′ (k)

Victoria: Michno – Błaszczak, Suchomski, Pyda, Antas, Gandera, Kmieciak, Borgoń (63′ Lewandowski), Grzesiak, Woźniak (72′ Szczepański), Krzyżanowski (81′ Szymańczak)

Chrebela, Dominiak

Sudety: Perlak – Otwinowski M., Choma, Łęczycki, Lech, Sobolewski, Bartnikowski (60′ Wodnicki), Szpindler (60′ Pala), Krzysik, Baran, Wądołowski

Byra Marcin, Kurcek O., Kurcek P., Otwinowski P.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.