A klasa: Unia Bogaczowice z pierwszym, wiosennym zwycięstwem

Unia Bogaczowice doczekała się pierwszego zwycięstwa w ramach wiosennej rundy Wałbrzyskiej Serie A. Gospodarze pokonali 3:0 Błękitnych Słotwina.

Podopieczni trenera Tomasza Skały po przegranej z Lubawką i Zagłębiem notują trzecią porażkę z rzędu. Gospodarze w 15 minucie nie wykorzystali podytkowanego rzutu karnego. Nie mniej jednak w 30′ wynik spotkania otworzył Michał Juszczyk.

W drugiej części meczu bramkę w 80′ dorzucił Tomasz Kępiński, a w doliczonym czasie gry Patryk Dela. Słotwina miała swoje okazje, lecz zabrakło skuteczności. W meczu wrócili nieobecni w starciu z Zagłębiem Wałbrzych i Orłem Lubawka Dominik Łabuz i Patryk Łuka. Zabrakło Kamila Śliwy.

Unia Bogaczowice 3:0 (1:0) Błękitni Słotwina

Juszczyk 30′, Kępiński 80′, Dela 90+2

Unia: Krynicki – Juszczyk, Dela, Grzesiak (65′ Dłużniewski), Kawiński (46′ Wojciechowski), Kępiński (85′ Kubiszyn), Pański, Laskowski, Radzikowski, Stanisławski, Wyszyński (85′ Sawicki J.)

Dela, Sawicki S., Kałoń

Błękitni: Nykiel – Piątkiewicz P., Piątkiewicz T., Rudnicki, Szubart, Łabuz (82′ Tokarz), Kolon (46′ Sieradzki), Błasiński (46′ Łuka), Kukułka (46′ Dukat), Krzeczowski M., Krzeczowski Ł.

Bęc, Kuczmajewski, Mróz

One thought on “A klasa: Unia Bogaczowice z pierwszym, wiosennym zwycięstwem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: Herbapol wraca do gry

Po remisie z Nowym Miastem drużyna Herbapolu Stanowice wyruszła na Stadion Puchacza w Walimiu. Gospodarze zwykle stawiają mocne warunki. Podobnie i tym razem było u podnóża Wielkiej Sowy. Nie mniej jednak to Express wywalczył komplet punktów. Rozpoczęli od razu mocno, zarówno Walim jak i Stanowice. Pierwsza bramka padła dopiero w […]