A klasa: Darbor wygrywa na El Stadio Del Witków

Osłabiona Iskra Witków walczyła o zwycięstwo z Darborem Bolesławice na El Stadio Del Witków. Goście jednak doprowadzili do końcowego triumfu. Hat trick w meczu zdobył Antonio Gomes Camacho Junior.

Kamil Kuska w 17′ minucie otworzył wynik spotkania. Grający trener Bartek Ogrodnik był niemal wszędzie na boisku by rozgrywać akcje i podpowiadać swoim podopiecznym. Do przerwy na 2:0 dla Bolesławic podwyższył Camacho. Po zmianie stron Junior skompletował hat trick’a, a w międzyczasie jedyną bramkę dla Iskry strzelił Patryk Dubarek. W spotkaniu zabrakło Adriana Masteja i Radosława Łatki.

Iskra Witków 1:4 (0:2) Darbor Bolesławice

Dubarek 70′ – Kuska 17′, x3 Camacho 33′,54′,84′

Iskra: Mokrzycki (65′ Poręba) – Woźniak (58′ Niemiec), Dubarek, Gryka, Krupa, Kołodziej, Kałuziński (76′ Chronowski), Kurnyta, Jasiurkowski, Górczyk (75′ Duroł), Ogrodnik

Kramarczyk, Dynerowicz

Darbor: Wiśniowski (62′ Suski) – Czabanowski (56′ Smaruj), Gawryszewski, Kuska, Wojak (56′ Jagła), Sobel D. (64′ Kujawa), Misiurka, Krawczyk (86′ Okarma), Fijałkowski, Pietruszka, Camacho