02/03/2021

Ekstraliga: Pokonać Mistrza – AZS PWSZ Wałbrzych vs Górnik Łęczna – Transmisja

Niesamowita bitwa z Medykiem Konin już za nami, a to oznacza, że wkraczamy w kolejną odsłonę emocjonującej walki o medale team’u AZS PWSZ Wałbrzych. Czas na starcie z aktualnym Mistrzem i zdobywcą Pucharu Polski – Górnikiem Łęczna.

Górnik Łęczna nie przegrał w tym sezonie ani jednego spotkania. W żaden sposób nie przeraża to walecznych dziewczyn z PWSZ. Przypomnę, że wałbrzyski AZS już raz pokonał Łęczną na wyjeździe w minionym sezonie 2017/2018 w 10 kolejce 1:0 po bramce Oliwii Rapackiej zdobytej w 4 minucie spotkania. Wówczas podopieczne byłego trenera Piotra Mazurkiewicza nie mogły znaleźć złotego środka na skontrowanie piłkarek trenera Kamila Jasińskiego.

Po drodze, w 21 kolejce na Ratuszowej padł wynik 2:3 (Jolanta Siwińska 28′ – aktualnie piłkarka Łęcznej, kontuzjowana, Małgorzata Mesjasz 63′ – Agata Guściora 22′, Ewelina Kamczyk 46′, Agnieszka Jędrzejewicz 85′) oraz w grupie mistrzowskiej w Łęcznej w 24 odsłonie 2:1 na korzyść Górnika (Dżesika Jaszek 21′ – aktualnie piłkarka Czarnych Sosnowiec, Ewelina Kamczyk 55′ – Małgorzata Mesjasz – 30′).

W tym sezonie, w 10 kolejce na wyjeździe ponownie zwyciężył Górnik 5:1 (x2 Gabriela Grzywińska 15′,30′, Dominika Grabowska 33′, Ewelina Kamczyk 80′, Emilia Zdunek 89′ – Dominika Dereń 68′). Nie mniej jednak podbudowane bardzo dobrą serią pojedynków zawodniczki PWSZ mają w planach nie tylko pokonanie aktualnego Mistrza Polski, ale również zgarnięcia pełnej puli trzech punktów, a przy tym obronienia twierdzy Wałbrzych.

Ciekawostka, sezon 2015/2016, 26 kolejka na wyjeździe. Wówczas Łęczna zwyciężyła 3:2 z PWSZ. Było to pierwsze spotkanie prowadzone samodzielnie przez późniejszego, głównego szkoleniowca Kamila Jasińskiego.

Ostatnio Łęczna na swojej ziemi bezbramkowo zremisowała w zaległym spotkaniu z GKS Katowice. Był to ich trzeci remis w tym sezonie. Team PWSZ z kolei doprowadził do remisu z Medykiem Konin.

Na Ratuszowej szykuje się następne kapitalne starcie, którego nie możecie przegapić. Jak zawsze wierzymy w nasze piłkarki. Walka o medale najwyższej klasy rozgrywkowej wciąż trwa. Oglądajcie naszą transmisję by być na bieżąco. Mecz poprzedzony zostanie studiem. Wszystko w SW Sport TV.

https://www.facebook.com/sportowywalbrzych/videos/914253938905982/

 

Transmisję meczu AZS PWSZ Wałbrzych vs Górnik Łęczna obejrzycie dzięki naszemu partnerowi F.O.C. HOLDING Dobrosław Kowalski właściciel marki KP&M Kancelaria.

Zapraszamy do odwiedzania działalności naszego partnera: xamax.pl http://kpm-kancelaria.pl/ i do bloga thetheatreofdreams.pl autorstwa właśnie Dobrosława Kowalskiego.

Facebook: https://www.facebook.com/KPMKancelariaDoradcowPrawnych/

https://www.facebook.com/thetheatreofdreamsbykowalski/

Plakat autorstwa naszego partnera Agencja Reklamowa Brandit – https://www.brandit.com.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/agencjabrandit/

Start transmisji na naszej stronie facebook już w najbliższą środę (24.04.) od godziny 16:30.

https://www.facebook.com/sportowywalbrzych/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.