07/03/2021

American Football: Miners wracają do gry!!

Zespół Miners Krause Wałbrzych od dłuższego czasu przygotowuje się do nowego sezonu. Tym razem wałbrzyska drużyna futbolu amerykańskiego wystartuje w Lidze Futbolu Amerykańskiego LFA-2. Nowością dla kibiców będzie fakt, że Miners w tegorocznych rozgrywkach grać będzie w pełnej 11-osobowej formule ligowej.

W tym roku kierownictwo LFA podzieliło Polskę na dwie grupy, wschodnią i zachodnią. Miners Krause Wałbrzych zagra w grupie zachodniej z drużynami: Jaguars Kąty Wrocławskie, Armada Szczecin, Białe Lwy Gdańsk, Angels Toruń. Rozgrywki zaczną się 8 czerwca. Miners pierwszy mecz zagrają w Kątach Wrocławskich. Pierwsze domowe spotkanie nasi futboliści zagrają już 16 czerwca z Angels Toruń.

Miners Wałbrzych swoje domowe spotkania grać będzie na głównej płycie kompleksu sportowego przy ulicy Ratuszowej.  Organizatorzy zawodów zapewnią mnóstwo atrakcji, m.in. profesjonalnego komentatora, który na bieżąco będzie tłumaczył zasady futbolu amerykańskiego, gorącą i rodzinną atmosferę, amerykańskie menu, konkursy, sklepik z gadżetami klubowymi i wiele, wiele innych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.