A klasa: KS Walim triumfuje w starciu z Górnikiem Wałbrzych

Piotr Walkowiak

Team Roberta Rzeczyckiego przyjechał na Ratuszową z jednym celem, którym było zdobycie kompletu punktów w starciu z Górnikiem Wałbrzych. Misja wykonana i to w wielkim stylu.

Mimo, że Górnik otworzył wynik spotkania za sprawą bramek Mateusza Sobiesierskiego i Szymona Woźniaka, to na ataki i kontry ekipy z pod Wielkiej Sowy nie trzeba było długo czekać. Show rozpoczął się od 30 minuty. Tomasz Kowal strzelił bramkę kontaktową za sprawą wrzutki Damiana Krausa. Tomek wykończył akcję głową. Wynik 2:1 utrzymał się do przerwy.

Po zmianie stron Walim narzucił swoje tempo gry i szybko wypracował przewagę pozycyjną. Z odległości 14 metrów Adrian Kraus z wolleja strzelił bramkę wyrównującą w 48 minucie spotkania. Artur Słapek minął bramkarza Kamila Reczulskiego i krótkim strzałem wyprowadził Walim na prowadzenie. Po kontrze w 68′ przy asyście Rafaela Siekiery kolejnym wykończeniem akcji popisał się wspomniany Kowal. Niedługo potem, bo w 75′ Kamil Drąg zanotował następną bramkę. Minutę później hat tricka skompletował Kowal ustanawiając tym samym pokaźny rezultat z korzyścią dla swojej drużyny.

Górnik Wałbrzych 2:6 (2:1) KS Walim

Sobiesierski 13′, Woźniak 30′ – x3 Kowal 35′,68′,76′; Kraus A. 48′, Słapek 57′, Drąg 75′

Górnik: Reczulski – Woźniak (64′ Kulik – 70′ Pazik), Jaworski, Rosicki, Winiarski, Sobiesierski, Mrowiec, Mitelsztet, Michalak (36′ Zakamarek), Domagała, Budzyński

Przybysz

Walim: Gut Ł. – Siekiera (78′ Drzewiecki), Byrski, Rzeczycki, Słapek, Miklas (58′ Gawryś) Kowal, Kraus D., Drąg, Skotnicki (85′ Gut P.), Kraus A.

Gałecki, Boroch, Ryś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

TOYOTA Bezpieczny Kierowca: Na „Moto-Majówce” poznamy finalistów

Już w sobotę, 4 maja rozpocznie się pierwsza część rozgrywki finałowej konkursu „TOYOTA Bezpieczny Kierowca 2019”. Po trudach szkoleń i eliminacji nadszedł czas wykazania się wiedzą i umiejętnościami. Na terenie fabryki Toyota Motor Manufacturing Poland w Wałbrzychu stoczy się walka o tytuły w trzech kategoriach: kobiety, mężczyźni oraz pracownicy TMMP. […]