01/03/2021

A klasa: Victoria Świebodzice wygrywa z Darborem Bolesławice

Darbor i Victoria w rundzie wiosennej wygrywali wszystkie mecze, aż do 21 kolejki Wałbrzyskiej Serie A. W emocjonującym pojedynku zwyciężyli podopieczni grającego trenera Daniela Gandery.

W meczu – po stronie Darboru – zabrakło napastnika Mariusza Pietruszki i kapitana, stopera Marcina Gawryszewskiego. Z drugiej strony nie ujrzeliśmy na boisku wykartkowanego Dominika Woźniaka oraz rehabilitującego się Błażeja Gromniaka. Wrócił Marcin Traczykowski nieobecny w spotkaniu z Czarnymi Wałbrzych oraz Sudetami Dziećmorowice. Również doczekaliśmy się powrotu Marcina Chołuja, którego papiery dotarły z Niemiec.

Do przerwy w spotkaniu widniał bezbramkowy remis. Walki i ofensywnych rajdów było co nie miara. Bramkarze Michał Wiśniowski i Damian Michno bronili na medal. Po zmianie stron w 75 minucie akcje przy krótkim słupku wykończył Dawid Krzyżanowski, a w 90′ wynik meczu ustanowił Paweł Grzesiak. Należy wspomnieć, że to 10 triumf Świebodzic z rzędu.

https://www.facebook.com/sportowywalbrzych/videos/396823841174148/

Darbor Bolesławice 0:2 (0:0) Victoria Świebodzice

Krzyżanowski 75′, Grzesiak 90′

Darbor: Wiśniowski – Krawczyk, Kuska, Misiurka (84′ Okarma), Sobel M. (85′ Kujawa), Sobel D., Czabanowski (87′ Kurzeja), Morąg, Wojak, Camacho, Jagła (70′ Fijałkowski)

Suski, Smaruj, Włodarski

Victoria: Michno – Antas, Pyda, Suchomski, Błaszczak, Gandera, Kmieciak, Borgoń (85′ Dominiak), Grzesiak, Traczykowski (89′ Uglis), Krzyżanowski (78′ Chołuj)

Chrebela

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.