Czyżby Biały Orzeł miał wrócić do gry?

Jakub Zima

Po tym jak zespół Białego Orła Mieroszów wycofano z rozgrywek minęło już trochę czasu. Przez kilkanaście miesięcy zastanawialiśmy się czy na stadionie w Mieroszowie zobaczymy jeszcze kiedyś ligowy mecz piłki nożnej. Co jakiś czas dochodziły do nas pogłoski jakoby, ktoś w mieście miał plan reaktywacji klubu sportowego. Brakowało jednak oficjalnego potwierdzenia, a gdy ktokolwiek zadawał niewygodne pytania miejscowi politycy nabierali wody w usta.

W międzyczasie zmieniły się w mieście władze i przychylność ludzi do sportu wzrosła. Pozostała jednak kwestia zaniedbanego obiektu. Jeszcze nie tak dawno temu zarośnięty stadion, bieżnia i okolice trybun odstraszały mieszkańców. Dzisiaj jednak sporo się zmieniło i teraz stadion Białego Orła Mieroszów wygląda zgoła inaczej. W porównaniu do stanu poprzedniego, wygląda wręcz wybornie. Zanosi się zaś na to, że będzie jeszcze lepiej.

zdjęcie użyczone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Biegi: Pobiegną na Trójgarb

Przed nami ostatnia prosta w przygotowaniach do IV edycji Półmaratonu Górskiego „Z flagą na Trójgarbie”. Półmaraton to cykliczna impreza biegowa organizowana 2 maja każdego roku na przemian przez dwie partnerskie Gminy: Czarny Bór i Stare Bogaczowice, wykorzystująca potencjał przyrodniczo-turystyczno-sportowy drzemiący w Górze Trójgarb, która łączy nierozerwalnie te tereny. Rywalizacja odbywa […]