A klasa: Unia Jaroszów vs Darbor Bolesławice

Od dwóch kolejek dyspozycja oraz sytuacja Uni Jaroszów znacznie się poprawiła. Drużyna walczy o utrzymanie w Wałbrzyskiej Serie A. Na swoim boisku zawsze stawiają warunki i mimo wielu przegranych – łatwo się z nimi nie gra.

Opowiadali o tym chociażby piłkarze Victori Świebodzice. Teraz na stadion Jaroszowa przyjedzie zespół Darboru Bolesławice. Przypomnijmy, że ostatnie dwa spotkania Unia zwyciężyła kolejno 7:0 Czarnych Wałbrzych oraz na wyjeździe 3:2 Sudety Dziećmorowice. Z kolei w rundzie wiosennej Darbor został dopiero zatrzymany przez wspomnianą Victorię Świebodzice w zeszłej kolejce 2:0 na własnym stadionie.

Ostatni raz zespoły mierzyły się ze sobą w 7 kolejce, gdzie Unia zwyciężyła w Bolesławicach 3:2 (Tomasz Warych 22′, Michał Bobowski 48′, Patryk Kąsik 62 – x2 Mateusz Kołodziej 13′,86′). Celem Darboru jest zakończenie sezonu w czołowej 6. Unia jak wspomniałem, walczy o utrzymanie w Wałbrzyskiej Serie A.

Początek spotkania w najbliższą niedzielę (05.05.) o godzinie 16:00 na stadionie w Jaroszowie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Wyścigi: Madziara i Grzelecki powalczą o tytuł w wyścigach długodystansowych

Zdobywca czterech tytułów mistrzowskich na przestrzeni dwóch ostatnich sezonów Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski Bartłomiej Madziara połączy siły z Bartoszem Grzeleckim, aby powalczyć o najwyższe trofea w zmienionej formule wyścigów Endurance. Jedną z najważniejszych zmian na nadchodzący sezon w polskich wyścigach samochodowych jest wydłużenie rywalizacji w wyścigach długodystansowych z jednej do […]