Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

A klasa: Victoria Świebodzice vs Herbapol Stanowice – Retransmisja

A klasa: Victoria Świebodzice wygrywa z Włókniarzem Głuszyca

Pojedynki zespołów, które zajmuje medalowe pozycje w klasyfikacji generalnej Wałbrzyskiej Serie A zawsze przyprawiają o dreszcze. Nie może być inaczej w kwestii starcia Victori Świebodzice z Herbapolem Stanowice.

Odbudowana Victoria triumfowała w miniony weekend 10 raz z rzędu. Z kolei Express pierwszy raz tej wiosny zwyciężył na Herbapol Plaza. Zawodnicy Herbapolu walczą o Mistrzostwo Wałbrzyskiej Serie A. Ich strata wynosi zaledwie dwa punkty do liderujących Orłów z Lubawki. Stanowice nie przegrały w tej rundzie również żadnego spotkania.

Podopieczni grającego trenera Daniela Gandery krystalizują swój styl gry, który ubarwia rozgrywane przez nich spotkania. Do Expressu po kontuzji wrócił kapitan Jakub Pospiszyl. Regulator tempa gry i ostoja linii defensywy dodaje otuchy i spokoju stanowickim Lisom.

Do Victori po wykartkowaniu wraca na 22 kolejkę Dominik Woźniak. Jego celem indywidualnym jest zdobycie 20 bramek (aktualnie posiada 13). Drużynowym celem jest odrobienie jak największej ilości punktów, a co za tym idzie wywalczenie medali Wałbrzyskiej Serie A.

Ostatni raz zespoły mierzyły się ze sobą w ramach 7 kolejki w Stanowicach. Wówczas 1:0 zwyciężyli gospodarze po bramce Jarosława Maziarza w 90+1 minucie. Teraz rozegrają spotkanie na stadionie imienia Ludwika Paluszaka w Świebodzicach.

Retransmisja meczu na naszej stronie facebook w najbliższą sobotę (04.05.) o godzinie 21:00.

https://www.facebook.com/sportowywalbrzych/

A klasa: Victoria Świebodzice vs Herbapol Stanowice - Retransmisja