A klasa: Podgórze Wałbrzych vs Czarni Wałbrzych

Derbów w Wałbrzyskiej Serie A ciąg dalszy. Dla Podgórza to będą drugie – w tej kwestii – zmagania z rzędu. Podopieczni trenera Pawła Majewskiego szukają punktów, a ich ofensywna gra musi w końcu zaowocować bramkowymi zdobyczami na wagę zwycięstwa.

Trener Majewski (na zdjęciu) bardzo możliwe, że wkroczy na murawę w zbliżającym się derbowym starciu z Czarnymi Wałbrzych. Ostatnio, na meczu z Zagłębiem był na to gotowy. Bardzo miło byłoby zobaczyć szkoleniowca ponownie w grze. Skład na mecz będzie.

Jak wygląda z kolei sytuacja Czarnych? Nie ciekawie. Drużyna ugrała tylko 1 punkt na El Stadio Del Witków w remisowym spotkaniu z Iskrą. Do zespołu dołączył Mateusz Adamczyk (23). Ofensywnie usposobiony zawodnik ostatnio grywał w młodzieżowych zespołach MKS’u Szczawno Zdrój i Górnika Wałbrzych.

Ostatni raz zespoły mierzyły się ze sobą w 7 kolejce. Wówczas na Arenie Dąbrowskiego padł remis 2:2.

Początek spotkania w najbliższą niedzielę (05.05.) o godzinie 17:00 na stadionie Podgórza Wałbrzych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: Włókniarz Głuszyca vs Sudety Dziećmorowice - Transmisja

Niedziela przyniesie nam ciekawy pojedynek, który rozegrany zostanie na Arenie Gladiatorów. Mowa o pojedynku Włókniarza Głuszyca z Sudetami Dziećmorowice. Gladiatorzy ruszają do boju po kolejne punkty. Transmisja spotkania na naszej antenie. Wszyscy liczą na powrót kapitana Bartosza Iwanidisa (na zdjęciu). Również sam trener Grzegorz Bachmatiuk, który ostatnio wrócił do gry […]